Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le szeretnem epilalni a labam...

Le szeretnem epilalni a labam de lenne nehany kerdesem?

Figyelt kérdés
17 eves fiu vagyok es eleg szoros a labam es ez zavar, mert sok lanynak igy nem tetszik. Meik a jobb az epilalas a gyanta vagy a borotvalas? Meikkkel mennyi ideig tart amig megint kino? Az epilalas nagyon faj? Es ha utana nem szeretnem mar epilalni akkor tenyleg erosebben no viszza?

2012. szept. 10. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

1. nem nő vissza egyiktől sem erősebben, ez baromság. gyantától és epilálástól ritkul, BOROTVÁTÓL ugyanolyan marad. ez ilyen városi legenda, hogy attól erősebb lesz...(a karomon 10 éve borotválkozom és csak gyengébb...)

2. azt válaszd, ami neked tetszik. az epilátor elsőre elég fájdalmas, nekem kb. fél óra mindkét láb, de legalább 2 hétig tart.

a gyanta még tovább tart, kevésbé fájdalmas, de azért fáj, viszont jó maszatos, ezért én nem kedvelem (kis felületekre, hónalj, intim )szoktam ezt...). ha kozmetikussal csináltatod kevésbé fáj és jobb az eredmény. az otthoninál megesik, hogy felsérted a bőrödet, vagy hogy ha nem jó irányban húzod le a csíkot, csak annyira hatásos, mint a borotva (szálnövekedési iránnyal ellentétesen kell).

a borotva 3 perc kb, lófasz idő alatt megvan. viszont lófasz idő alatt vissza is nő. ellenben nem fáj.


3. milyen lány az, akinek nem tetszik természetesen? életemben nem hallottam még ilyenről, pedig nő vagyok. vagy ezek ilyen plázacicák? Férfinál lábon teljesen természetes, hogy szőrös...az oké, hogy az intim területeket mindenki máshogy szereti és hónalj-has preferenciában is vannak eltérések de LÁÁÁÁB?

2012. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hallod, szerintem a csupasz lábat méginkább nem fogják kedvelni..

Egyébként én borotválni szoktam a lábam, és nem lett tőle sűrűbb a szőrzet, sőt, mintha megfogyatkozott volna.

17/L

2012. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egy lánynak szőrös lábad miatt nem tetszel akkor annak szőrtelennel sem fogsz tetszeni... csak szólok. Marhára nem ez a lényeg. Ráadásul pasik nem szoktak lábat szőrteleníteni, legfeljebb a melegek egy részénél szokás... szóval mindenki b*zinak fog nézni, jobb lesz az neked?
2012. szept. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikus vagyok,nálam elég sok a férfi gyantázás.Ez egyéni döntés nincs senkinek beleszólása.Az epilátor fájdalmas,de otthon végezhető,a borotva 1-2 nap mulva már borostás lesz.A gyanta férfiaknak elég macerás,de megtanulható otthon is használni.
2012. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!