Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajprobléma - elegánsan laza...

Hajprobléma - elegánsan laza loknik iránti vágy kielégítése?

Figyelt kérdés
Imádom a nagy, erős hullámokat a hajban, amik egyrészt elegánsak, másrészt lazább, hippis. Az én hajam eredetileg göndör, úgyhogy vagy hagyom göndören vagy kivasalom - ha megpróbálom besütni, akkor pedig elég művi loknik lesznek, nem tűnnek természetesnek. Valaki adna pár tippet?

2012. szept. 10. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáltad már nagyobb hajcsavaróra felcsavarni a kicsit nedves hajad?

Ugye minél nagyobb csavarót használsz, annál nagyobb hullámok lesznek a hajadban. És mivel még kicsit nedves lenne a hajad, ha így száradna meg, talán nem lenne nagyon göndör, csak nagyobb hullámok lennének a hajadban.


Vagy azt is kipróbálhatod, hogy nagyobb tincsenként zoknira csavarod fel a hajad és a két végét begubózod. Mivel itt meg nagy tincseket csavarsz fel a zoknira, nem lenne annyira göndör, szerintem. Vagy pedig 3-4 részre bontod a hajad, amikor már csak kicsit nedves és egyszerűen felkontyolod a tincseket. Amikor teljesen megszárad kiengeded és kész is. :)


Remélem valamelyik módszer beválik!

17/L

2012. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Sajnos nem túl hosszú a hajam (a vállam alá ér 5-8 centivel), de remélem, így is meg tudom szépen csinálni:)
2012. szept. 10. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!