Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus után. Mit tehetnék?...

Kozmetikus után. Mit tehetnék? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mindigis problémás bőröm volt, többnyire a homlokomon jöttek ki pattanások, de nem olyan sok. 1-2 talán volt mindig de nem az az über giga nagy, alig voltak észrevehetők. De én hülye, gondoltam egyet, hogy elmegyek kozmetikushoz hogy tisztítsa ki az arcom és mivel életembe 2x már voltam kozmetikusnál és utána nem is voltak egy darabig pattanásaim, gondoltam milyen jó móka lesz most így 3év után ismét elmenni, hogy még az a maradék se legyen. Elmentem, kinyomkodott,azzal az elektromossal is kezelt, pakolt stb, vettem tőle krémet is. Rá pár napra nagyon durván begyulladt a fejem, nem csak a homlokom, ott is ahol alapból nem szokott lenni. Gondoltam semmi gáz, hiszen régen is ez volt h begyulladt aztán elmúlt pár napra rá majd fél évig semmi. Na én 2 hete voltam, nem nyomkodtam egyáltalán, tisztán tartottam, kezeltem a krémekkel minden DE mégis csúnyább mint előtte volt.. Még SOSEM volt ilyen undorító a fejem. legalább 40 pattanás van az arcomon, kollektívan és be vannak gyulladva vörösek, tiszta göcsört az egész homlokom. Már voltam utókezelésen is múlt héten a kozmetikusnál. Most megint fel fogom hívni h 100x rosszabb mint mielőtt elmentem hozzá kezelésre, de elég nehezemre fog esni kúltúráltan beszélni. Nem tudom, hogy ki hibája, én követtem minden utasítást a krémekkel, nem eszek olajos magvakat, nem ülök bent a szobába egésznap nem kapargatom koszos kézzel a fejem. Tényleg nem tudom mi lehet. Szerintetek mivel tudnám ezt valahogy orvosolni? Még 1x, max 2x vagyok hajlandó elmenni ehhez a nőhöz,és FIZETNI mindezért. Ha nem lesz változás, vagy rosszabbodik elég morcos leszek :D Szerintetek ez lehet a kozmetikus hibája, vagy csak ennyire szar a bőröm? (anno nem volt ilyen) Mert ha igen akkor még 1x elmegyek hozzá, ha nem használ akkor megyek másikhoz amíg meg nem javul.. Illetve lehet a krém hibája? Valami Teafaolajkivonatos trutymó :D maszk, krém meg lemosó is.. Illetve, hogy otthon mit tudnék tenni, hogy legalább ne legyenek begyulladva?

Köszönöm , hogy elolvastátok , és előre is kösz a válaszokat.


22 ! F !



2012. szept. 9. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem vagy a bőröd érzékeny és mondjuk alergiás voltál az egyik krémre
2012. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kozmetikus vagyok, és szintén allergiára gyanakszom, mivel a teafaolaj kifejezetten gyulladáscsökkentő és fertőtlenítő, azzal nem lehet gond. Allergiás vagy valamire?
2012. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire lehetek allergiás, így kifejezetten semmire. Lehet h a portól vagy ilyesmi, de hát minden reggel meg este lefertőtlenítem az arcom. Nem értem :S
2012. szept. 9. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg újra azokat a termékeket használni, amiket kozmetikus előtt.

Ha gyulladtak a pattanásaid, akkor kamillával ecsetelheted.

2012. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!