Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék ebben az esetben?

Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 10 éve mindennap egyenesítem a hajamat. Ne gyertek azzal hogy vessek magamra stb mert tisztában vagyok én is hogy ez mennyire káros és stb stb...a hajam eredetileg a hullámos és a göndör között van, de ráadásul nem szép hullámok vannak benne, ezért utálom, és ezért kezdtem el egyenesíteni...De mostmár elegem van abból hogy nem tudok mit kezdeni vele, teljesen száraz töredezik, mindig használok rá pakolást balzsamot stb...most megpróbálnám abbahagyni az egyenesítést, de most a tök száraz és semmilyen kinézetű sprőd hajból milyen frizurát tudnék csinálni amit nem kell egyenesíteni? levágatni semmi értelme nem lenne mert ha rövid lenne az katasztrófa lenne ha ugyanígy nézne ki csak rövidbe....

Volt már valaki hasonló helyzetben? mit tegyek?



2012. szept. 5. 20:22
 1/4 anonim válasza:
Én 4 éve vasalom minden nap a hajam (kivéve nyáron, de akkoris csak ha megyek bulizni.) Nekem is a kettő között van a hajam és nagyon száraz, de nekem jobban áll az egyenes mint a göndör vagy hullámos ezért vasalom. Nem tudok mit csinálni. :(
2012. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is jobban áll, de pl ahogy nézem a tv-ben a sok szép fényes hajú csajszit elkeseredek hogy nekem ez kb 3 évembe telne mire elérném...de már utálom ezt hogy ha kimegyek és pl esik az eső pára van akkor annyi az egyenesítésnek...ráadásul ugye teljesen károsodott, múltkor voltunk kirándulni, megáztam és úgy néztem ki mint egy birka amit megcsapott vagy 1000 volt...
2012. szept. 5. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nagyon el van töredezve hajad, azt sajnos muszáj levágni..Ezt te is megtudod csinálni.

A hosszából elég lesz 1-2 cm.. Utána megfogsz egy tincset és ha látsz egy töredezett részt felette lenyisszantod. :)

A száraz hajra meg használj olívaolajat, ricinus olajat, citromlevet, majonézt, tojássárgát, mézet, sört, almaecetet..Ezeket kombinálhatod is.:

Fontos hogy 3-4órán rajta legyen a hajadon.

Sokan azt írják hogy jó ha éjszakára van fent, de ez hajhullást okozhat.

A hajvasalást próbáld meg abbahagyni, kösd fel, fond be, csinálj laza konytot stb.:)

Ha esetleg mégis vasalnád,kend be előtte hővédővel.

Nekem a Nivea hővédője igazán megkíméli a hajamat.

Bocsi, hogy hosszű voltam. Sok sikert!:)))

2012. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2012. szept. 9. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!