Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő teljen el 2 festés...

Vicus92 kérdése:

Mennyi idő teljen el 2 festés között?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb 4-5 napja festettem be a hajam, és nem igazán erre számítottam... :S Szerintetek nagyon sokat rongálnám azzal, ha most hétvégén újra festeném???

Előre is köszi a kérdéshez kapcsolódó válaszokat ;)



2012. szept. 6. 16:08
 1/5 mmano88 ***** válasza:

Szerintem nem lesz baja ha átfested, de ez attól is függ hogy milyen a hajad. Vékony vagy vastagszálú? És milyen színnel fested?

Az enyém nagyon dús és vastagszálú, és volt hogy leszívatás után rögtön festettem és nem olyan színű lett amilyet szerettem volna, ezért másnap ismét befestettem. Ez már elég régen volt (most már azért ezt biztos nem csinálnám :D ) de akkor semmi baja nem lett a hajamnak.

2012. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyszer nem lesz baja ne aggódj,rendszeresen persze tönkremenne.
2012. szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer megismételheted, de rendszert ne csinálj belőle, mert attól hullhat. Ideális két festés között min. 1 hónap, de jobb, ha másfél hónap (ha nem nagyon elütő a szín az eredetitől).
2012. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, h milyen színnel van festve és mivel akarod festeni, de ha nem szőkéből platina szőkére szőkítőporral, akkor most az egyszer ki fogja bírni a hajad.
2012. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2012. szept. 6. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!