Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hennával összefogok valamit...

Biah:D kérdése:

Ha hennával összefogok valamit, azt ki lehet szedni valamivel?

Figyelt kérdés
A szüleim nem nagyon engedik, hogy vegyek otthonra hennát, pedig szerintem így sokkal egyszerűbb lenne és nem kell kiadni olyan sok pénzt érte, mintha valahol csináltatnád... csakhogy anyukám szerint mindent összefog és nem lehet kiszedni!!Valami ötlet?:)

2012. aug. 26. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lehet kiszedni, hisz festék.
2012. aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az akkor szar!://
2012. aug. 26. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Hova akarod, a hajadra vagy a bőrödre? Ha a hajadra akkor egyszerű, felveszel egy olyan ruhát amiért nem kár. a törülközőért meg gondolom csak nem fogsz sírni, annak tök mindegy milyen színe van. Én 4 éve használok hennát de ilyen problémám még nem volt. Ha meg a bőrüdre, hát ugyanúgy odateszel valamit amit fel lehet áldozni ha meg megszáradt akkor már miért fogna? Ha fogna akkor más sem használná bőrre.
2012. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A bőrömre szeretnék és nekem se a ruhával van a baj hanem ha pl kiömlik vagy valamit véletlen összefogok vele!:/
2012. aug. 26. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor olyan helyen csinálod ahol nem lehet baj. :) Pl fürdőben. Vagy leteszel valamit a földre.
2012. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a fürdőben kicsi a hely hozzá, esetleg megpróbálhatom meggyőzni hogy újságpapírt teszek alá vagy ilyesmi, eddig sajnos nem nagyon akarta még így se!:/ De köszönöm a válaszokat!^^
2012. aug. 26. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!