Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy magyaráznám el az ilyen...

Hogy magyaráznám el az ilyen hajat a fodrásznak? :D

Figyelt kérdés

Olyan hajat akarok mint verena schizopherina-nak :dd ezt hogy magyaráznám fodrásznak? Mert, gondolom, róla hülyeség lenne képet vinni, mert neki meg is van csinálva a haja.. Lakkozva stb.... Meg nem is olyan ha nincs megcsinálva.. Amugy szerintetek, ''kerek, duccib(xdd) arcúnak'' jól áll az ilyen haj? Ja, ha tudtok akkor linkeljetek már ilyen hajat, ugy hogy nincs megcsinálva :D


Ui: ha van benne hiba akk bocs.. xdd az enyém nem lenne festve... Ja és még annyi, hogyha nemtudjátok ki az, akkor irjátok be facebbok keresőbe, ha nincs face-d akkor meg a google-ba :)).. ;dd de a googleba sok a régi ugyhogy irjátok oda hogy 2o12



2012. aug. 29. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Vigyél róla képet, úgyis minden nap lakkozni fogod mert ezt a fajta hajat lakkozni meg tupiírozni kell. Ha pedig nem akarsz képet vinni, akkor megmondod neki hogy kék emo hajat szeretnél, elmondod neki hogy milyen legyen a frufru meg hasonló :) de szerintem vigyél képet!
2012. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Háát én nem szoktam tupírozni meg lakkozni a hajam >< xD , olyan van aminek ilyen a stílusa, de nem kell lakkozni meg tupírozni? :dd
2012. aug. 29. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
mondd a fodrásznak hogy fokozatos hajat szeretnél oldalfrufruval. amikor ilyen hajam volt (csak rövidebb) akkor mindig így definiálta a fodrászcsajszi...:D
2012. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lakkozod meg tupírozod akkor egyáltalán nem lesz ilyen hajad... kerek archoz meg nem is áll jól ez a fajta. Szerintem keress valami jobbat.
2012. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsóval értek egyet, ha nem lövöd be, nem áll sehogy :D
2012. aug. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekemis jólállt...:D jó tényleg nem áll be olyan magasra de ha jól vágja le a fodrász igenis szép.
2012. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha valakinek "ducibb" az arca, pont h nem áll neki rosszul, mivel a haj kitakarja a fél arcát :D ezáltal pedig keskenyebbnek látszik
2013. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!