Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy segíthetek a hajamon,...

Hogy segíthetek a hajamon, hogy nem roncsolom, mivel tudnám egészségessé varázsolni?

Figyelt kérdés

Kicsit bután fogalmaztam meg a kérdést. Most vágattam le a hajam nem rég, kb. 15 centit kellett levágni, annyira nagyon el volt töredezve.

Most van egy bizonyos formája, amit, ha tényleg szép formájúvá akarok varázsolni, vasalni és zselézni/lakkozni kell.

Mit használjak /ne használjak, hogy ne vágjam tönkre a hajam?

Hajvasaláshoz, azt hiszem hővédő spray kell. Ebből milyen ajánlotok?

És, hogy tényleg ne töredezve nőjön, milyen sampont/balzsamot használjak? Milyen időközönként festessek hajat/mossak hajat/vágassak hajat?

Egyéb információ jöhet még:)

Csak, most tényleg oda akarok figyelni a hajamra. Nem lenne jó, ha megint le kéne vágni 15-20 cm-t, mert el van töredezve:/

Egyébként eddig nem nagyon vasaltam, és 3 havonta festettem. Csak a kifésüléssel voltak nagyon nagy gondok. De most már ritkítva van, így elvileg könnyebb lesz kifésülni.

22L


2012. szept. 6. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én multivitamint és élesztő tablettát eszek mindennap, és én is ritkán vasalok hajat, akkor baleás hővédőt használok. Hetente pedig ricinusolajos pakolást teszek a hajamra (belemasszírozod a hajadba, 3 órát hagyod törölközővel tekerve és megmosom a hajam.) Illetve még hajmosás után Balea hajvégápolós szérumot dörzsölök a hajamba (így néz ki: [link] ). De a biovante-ről is sok jót hallottam..:)
2012. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 snoopii13 válasza:

En 3 havonta festem a hajam es ugy kb minden harmadik nap simitom. hasznalok havedo sprayt: taftot.[minden hajmosas utan alaposan befujom a hajam hajhab es balzsam helyett vele]

Havonta teszek fel valami hazilag kotyvasztott pakolast illetve minden 3-4. mosasnal oblitem a hajam ecetes vizzel.


De minden ovintezkedes ellemere harom havonta megyek fodraszhoz egy frissito hajvagasra [mikor is csak a torest ...tehat ugy 1-2 cmt levagatok]

2012. szept. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
heti max 2 hajmosás,ricinusolaj hetente 1x,tápláló/vitaminos balzsam(csak hajvégre,hogy ne zsírosodjon a hajad),hajvasaláshoz syoss hővédő(vagy akármilyen), és heti 1-2 alkalommal vasald,hajmosás után miután megszáradt,hagyd szabadon száradni,esetleg-ha mindenképp szárítani akarod-hideglevegővel,távolról szárítsd,festeni pedig kb 2-3 havonta fesd
2012. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem festem, hogy óvjam a hajam, ráér ha majd őszülök. Nyáron abszolút nem használok hajszárítót. Ez nagyon sokat segít. Illetve csak akkor vasalom, ha nagyon muszáj. Valamint, ha el kezd töredezni rögtön levágom itthon egy picit, tincsenként, mert ha nem gyorsabban törik az egész. Ennek köszönhetően a legutóbb a fodrászom mondta, hogy elmehetnék egy samponreklámba is. :) Fényes, egészséges, derékig érő haj. Ezért is meg kellett szenvedni, mert nem volt mindig ilyen.
2012. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!