Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet hajmosás után...

Hogy lehet hajmosás után normális hajat varázsolni?

Figyelt kérdés

Nagyon szálkás a hajam hajmosás után. Amúgy is nagyon dús a hajam, de ha megmosom, akkor mégjobban és szál össze-vissza, nagyon csúnya szerintem. Kb. így néz ki: [link] 1 hét, mire kezd mormálisan kinézni.


Ma is megmostam, és egyszerűen nem tdok mit kezdeni vele, pedig holnap estére muszáj vmi rendes frizurát csinálnom, szerintetek mit csináljak vele?:(


2012. aug. 31. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Vasald ki:)
2012. aug. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de csak nagyon kicsit javított rajta, alig észrevehetően, pedig vagy egy órát szenvedtem vele:(
2012. aug. 31. 00:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen sampont, balzsamot használsz?
2012. aug. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
megszoktad szárítani a hajad? hajmoás után ? mert azért is szálasadik.. hagy , hogy magátol száraddjon meg.. talán jobb lesz..:)
2012. aug. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen hajszárítód van? Van hozzá diffúzor?(az a nagy kerek tárcsa, kiálló fogakkal amit ráraksz a végére) Ha van akkor miközben szárítod, azt a részét húzd végig a hajadon persze ne az egész szárítás alatt, csak mikor már kezd száraz lenni, mert roncsolja a hajat, de nekem általában segít, sőt egész lapos lesz tőle a hajam, hogy aztán nem győzöm dúsítani. Ha ez sem segített teljesen akkor vasalóval csak szép lesz már. :)
2012. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Passz, nem tudom milyen a sampon, mindig másmilyet veszünk, de megnézem majd:/


Azt hiszem volt hozzá olyan, amit mondasz, de még sosem használtam, igazából azt sem tudtam mire való, de akkor kipróbálom, hátha jobb lesz:)


Általában megszárítom, de kipróbáltam úgy is, hogy csak hagytam megszáradni, úgy egy kicsit tényleg jobb volt, mert nem fújja úgy össze-vissza, mint a szárító, mert nem szárad agyon, de azért még így is elég seprű lesz. Meg hát télen nem igazáb tudom ezt megcsinálni, mert így a melegben is kellett egy csomó idő neki, míg teljesen megszáradt, há még télen. Meg igazából mikor a fodrász megszárítja körkefével, akkor teljesen jól áll, de megpróbáltam itthon is, hátha azzal jobb lesz, mert egyenesre szárítja (mert amúgy kicsit hullámos hajam van), de katasztrófa, még rosszabb lett. Ezért megmostam újra, hogy akkor kezdjük előről, hagyom megszáradni magától, de akkor is ugyanolyan szálkás maradt

2012. aug. 31. 01:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Balzsamot nem használsz? Mert nekem tinikoromban volt nagyon szénaboglya a hajam, mikor még nem tudtam, mi a balzsam.
2012. aug. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyakorold a körkefe használatát. Nekem is hasonló hajam van, utálom, persze, ha kivasalom szép egyenes lesz, de nem akarom minden héten vasalgatni a hajamat. Nekem kb. 2 évbe telt, mire sikerült annyira ellesnem a fodrászom trükkjeit, hogy 2 hete azt mondtam, hogy akkor veszek egy olyan körkefét, amilyet ő is használ és kipróbálom. Az én fodrászom nagyon nagy átmérőjű körkefét használ a hajamhoz, ezért én is olyat vettem.

A technikámon még van mit javítani, de úgy érzem egészen ügyesen bántam vele. :D


Szóval gyakorlás teszi a mester, ha megtanulod használni a körkefét, sokkal jobban fog kinézni a hajad. Egyébként nekem is ilyen hatalmas nagy hajam szokott lenni, ha nem fésülöm szárítás közben vagy ha magától szárad meg, ezért én azt szoktam csinálni, hogy erős szilikongumival összefogom a hajam. Vízszintesen leválasztok egy közepes tincset és összefogom, alatta veszek még egy tincset azt is összefogom, de úgy, hogy az előző kis copfot belefogom. Amikor "elfogyott" a hajam és már csak a hossza van, azt is összefogom szilikongumival, kb. 3-4 cm-ként.

Hajmosás után így szoktam aludni éjszaka, mert az alatt a 7-8 óra alatt szépen összeesik a hajam, és vállalhatóbbá válik reggelre.

Esetleg próbáld ki ezt is, hátha beválik.


Vagy fond be a hajad nedvesen, és akkor szép hullámos lesz a hajad.

17/L

2012. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!