Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Károsítja a hajat, ha napotna...

Károsítja a hajat, ha napotna - kétnaponta szárítom?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem tesz jót neki. Ha ennyiszer kell mosni, akkor próbáld meg a szabad levegőn megszárítani. Az kíméletesebb lenne.
2012. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem mosom. Csak bevizezem és megszárítom. Ezt azért teszem, mert a hajam elég erős, és minden nap elalszom de annyira, hogy fésűvel nem lehet normális állapotba hozni. A víz+szárítás pedig segít. Van esetleg erre valami jobb módszer?
2012. szept. 6. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Estére ha összefonod, az nem segít? Nekem is erősszálú, ráadásul göndör is, éjszakára csak összegumizom, de míg szárad fonni szoktam, hogy legyen formája. Így kibír 4 napot is, reggelre sincs semmi deformáltság. Hátha segít valamennyit... :)
2012. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, és nem annyira hosszú a hajam :)Inkább olyan közepes - rövides.
2012. szept. 6. 13:02
 5/8 A kérdező kommentje:
EZt elfelejtettem említeni bocs hehe :D
2012. szept. 6. 13:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Károsítod, mert elégeted a hajad, ha túl meleg levegővel szárítod. Tartsd a hajadtól minél messzebb a hajszárítót.
2012. szept. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok


Férfiként már nem annyira gáz, mivel te sűrűbben vágatod a hajad. És az a rész, ami elroncsolódik a szárítástól, az vágásra is kerül.

2012. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2012. szept. 6. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!