Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Károsítja a hajat, ha így...

Károsítja a hajat, ha így ebben a nagy, melegben akár 3-4szer is megmosom egy héten? Akár kétnaponta?

Figyelt kérdés

Rövid a hajam, és amúgy is hamar zsírosodik, ilyenkor meg akár két naponta is meg tudnám mosni, mert idegesít, ha már zsírosabb.De igyekszem nem szárítani...szerintetek?

Azt légyszi ne írjátok, hogy próbáljam meg hozzászoktatni a hajam a kevesebb mosáshoz, mert már próbáltam...nem megy, van amikor nem kell sűrűn mosnom, viszont ilyen melegben úgy érzem jó lenne.


2009. júl. 29. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Naná, hogy károsítja a hajat, még ha olyan sampont veszel is, amire az van ráírva, hogy mindennapos használatra.

Az meg pláne károsít ha egy nap többször is megmosod, Ne is csodálkozz azom, hogy még jobban zsírosodik a hajad.

Hát a hajat sehogy nem lehet hozzászoktatni,:S eleinte csak heti 2x moss hajat utánna már csak 1x.

Tudom borzalmas érézés a nagyon zsíros haj, de másképp nem megy sajnos.

Én heti 1x mosok, de ha megyek buliba setleg utazom valahová, akkor heti 2x, de ennél többet nem. Kicsit nekem is zsírosodik , de mikor már nagyon elviselhetelen, akkor összefogom a hajamt.

2009. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dehogy is kárositja, mosd meg nyugodtan naponta is akár, kárositani tuti nem fogja, max tényleg jobban zsirosodik. én van hogy minden nap mosom a hajam. csak az olyan samponokat ne vegyél amelyek sampon + balzsam egybe, mert azok nem érnek semmit, zsiros hajra használj WU2-t mert az száritja a hajad
2009. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. júl. 30. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

2. válaaszoló, igen károsítja olyan értelemben, hogy nagyon szárítja még a mindennapi hajmosás is a hajat, a haszálak a sok víztől, sampontól, naptól, hajszárítótól nagyon kiszáradnak, eltöredeznek és végül elhalnak.

A kérdezőnek ajánlom, ha már egy nap többször akar hajat mosni, hetente legalább 2x hasunáljon balzsampakolást, hogy ne száradjon ki a hajad.

Jah és az tévedés, ha kiszárad a haj, akkor nem fog zsírosodni, mert ugyan úgy zsírosodik.

Az 1. voltam

2009. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja én nem akarok egy nap többször hajat mosni, csak mondjuk két naponta HA úgy alakul.Balzsamozni balzsamozom, és pakolást is szoktam rá tenni, egészséges hajam van.
2009. júl. 30. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:
bocs, most nem vitázok meg semmi ilyen, de fodrász tanulo vagyok, és mi erröl tanulunk, és semmi ilyet nem hallottam még h kárositaná, habár az tuti hogy akárhányszor is mosod a hajad lényeg h ápold, föleg nyáron
2009. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na az tök jó, hogy írtál!!!köszi!csak mert én is úgy hallottam, hogy nem károsítja!Igyekszem nem szárítani, mert az tudom, hogy nem jó, és ápolom, csak néha muszáj többször mosni, nem bírom mikor csúnya!!!köszi még egyszer:)
2009. júl. 30. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!