Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik pakolást válasszam?

Melyik pakolást válasszam?

Figyelt kérdés
Hosszú, vastagszálú, dús fekete hajam van, egészségesnek mondható, viszont a régi szőkítőporos szőkeségem még nem lett teljesen kivágva a hajamból, így a vége nem olyan szép és erős mint fentebb. Nem mondanám töröttnek a hajvégeim inkább csak kissé száraz és elvékonyodott. A Serical pakoláson gondolkodom, ezt sokan ajánlják, csak azt nem tudom melyik a jobb a Latte vagy a Placenta? Nektek melyik vált be jobban? Melyik az amelyik jobban ápol, selymesebb fésülhetőbbé varázsolja a hajat?

2012. szept. 5. 15:47
 1/2 anonim válasza:
Kallos vaníliás hajpakolás.
2012. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak a placentás pakolást használtam, nekem nagyon bevált. Sokkal puhább, selymesebb lett tőle a hajam, mint amikor nem használtam pakolást. Ez volt életem első pakolása, nagyon sokszor újra megvettem, annyira szerettem. Kb. 2,5 év használat után tavasszal kezdtem el érezni, hogy már nem használ annyira, mint régen, ezért átmenetileg váltottam, de ha elfogy a jelenlegi pakolásom (gliss kur), visszatérek a kalloshoz. :)
2012. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!