Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfesték váltás-melyiket...

Hajfesték váltás-melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki,aki jártas ebben a témában: Megszűnt az én imádott hajfestékem,nevezetesen a Garnier Color Naturals 7.4-es,intenzív világos rézvöröse. Sehol sem találok ehhez hasonló,vagy ugyanilyen színű festéket,ugyanebben az árkategóriában. Elég hosszú hajam van,2 doboz minimum kell rá,ezért nem akarok túl drágát venni.

Ha valaki tud segíteni,és ajánl nekem a fenti kritériumoknak megfelelőt,azt nagyon megköszönném! :)


2012. aug. 4. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ezeket találtam. Árban nem tudom hogy mozognak, de nem lehet olyan vészes.

2012. aug. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,kedves vagy! Kihagytam a fentiekből,hogy a Palette nekem nem vált be,kétszer próbáltam,sosem a várt eredményt kaptam,és még csípte is a fejbőröm. :/ A világos rézvörös egyébként meg is szűnt ha jól tudom,a Deluxe-ot nem tudom,lehet kipróbálom majd,bár kicsit félek tőle,viszont színügyileg tényleg rendben van! :) Köszi még egyszer!
2012. aug. 5. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!