Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Te mit teszel a hajadért?...

Te mit teszel a hajadért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

ki mit tesz azért hogy széép hosszú ápolt legyen a haja?


Én : Heti kétszer mosom előtte egész éjszakára ricinus pakolás van rajta, balzsamozom utána tejproteinessel utána kifésülő fényesítő sprayt fújok rá.


Nem szárítom, vasalom, göndörítem.

Revalidot szedek már 1 hónapja.


18/L


És ti?


2012. szept. 4. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Óvatosan bánok vele, gyengéd babasamponnal mosom 3 naponta, mindig használok balzsamot vagy pakolást, mosás után beolajozom, használok szérumot és kifésülő sprayt, kifejezetten hosszú hajra kifejlesztett kímélő hajkefét használok, nem szárítom/vasalom/göndörítem/festem/dauerolom/tupírozom/stb., éjjelre befonom, nappal kontytűvel feltűzve hordom, havonta vágok a végéből 1-2 cm-t, multivitamint vagy hajvitamint szedek miatta. Meg persze nálam rendesen besegített a genetika is, mert rettenet dús és vastag szálú a hajam, göndör és leér jóval fenék alá.

23/L

2012. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

rengeteg hajápolási termékem van.

Nagyon szeretem a hajamat,ezért megpróbálok jót tenni neki. 2x mosok hajat egy héten,pantene proV termékkel és heti 2x hajpakolással ami bio gránátalmás festett hajra ez nagyon jól táplálja. Utána hővédő spray hajszárítás előtt majd hajszárítás után nem kiöblítendő hajpakolás a hajvégekre.

Hajformázás után pedig hajolajat használok ami szintén nagyon jól ápolja a hajam.

Festésnél betartom a tőfestés szabályát,hajvégekre csak 5 percre viszem fel a festéket így nem lesz töredezett és 3 havonta vágatok a végeiből.

2012. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaa azt elfelejtettem odaírni hogy mell alá ér a hajam.:)
2012. szept. 4. 15:29
 4/7 anonim ***** válasza:

inkább azon van a hangsúly h mit nem teszek vele:)

nem vasalom,nem göndörítem,nem teszem ki felesleges hőnek,hajszárítónak sem.éjszaka meg itthon összefogva hordom h ne gubancolódjon össze főleg alvásközben,mivel nagyon dús és hullámos hajam van.

balzsamot minden hajmosás alkalmával szoktam használni.2-3 hetente ricinus olajos pakolást is használok rá,ezt kb fél napon keresztül rajta hagyom.

vágatni a végéből nem kel túl gyakran,mivel igyekszem kímélni a hajam,ami egyedül árt neki az néha egy kis tupir,de ezt is csak szökőévente teszem.

2012. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Nem használok semmi különöset, heti kétszer mosom samponnal balzsammal. Most a derekamig ér, nagyon gyorsan nő. A sok kence többet árt mint használ, főleg a ricinus, amit nem is szabad a hajon hagyni 30 percnél tovább...
2012. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi extrát nem teszek érte. Heti 2-3 alkalommal mosom, utána balzsam, és hajvitamint szedek, hogy gyorsabban nőjön. 4 éve vasalom/göndörítem heti 3-4 alkalommal, mégsem törik, semmi baja nincs. Tényleg a sok kencefice többet árt mint használ.
2012. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne a riciunust 30 percnél tovább hagyni a hajon?
2012. szept. 5. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!