Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hólyagosra égtem segitség?

Hólyagosra égtem segitség?

Figyelt kérdés
mi csináljak hátamon babszem mérteű vízholyagok vannak és nagyon angyon fáj polot nem is tudok fel venni olyan mintha szét akarna hasadni aböröm iszonyatosan fáj ilyet még nem éereztem

2012. szept. 4. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt hogy csináltad, napoztál? vagy mi történt? nincs veled senki?


Fenistil gél, Panthenol hab, Irix spray, gyógyszertárba valahofgy csak el tudsz menni. Vagy valakit kérj meg.

2012. szept. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy jártam, a gyógyszertáros néni ezeket ajánlotta: SolX spray (az Irix megszűnt, ez van helyette) és Flogozam kenőcs. Ezen kívül az egyik barátnőm ajánlotta, hogy kenjem aloe verával, de végül nem próbáltam, de állítólag nagyon sokat segít.


Az a rossz hírem van viszont, hogy ez nem fog elmúlni egyik napról a másikra... :( Legalább 2 hét, mire már nem fáj és akkor még látszik. Vigyázz most, ne érje nap! Hideg vízzel tudod csökkenteni a gyulladást, de ilyenkor még annyira fáj, hogy nehezen veszi rá magát az ember. Csak az első pillanatokban rossz, utána már enyhül a fájdalom és sokat segíthetsz így, hogy a gyulladás ne érje el a mélyebb bőrrétegeket. Kitartás!

2012. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szoliztál?
2012. szept. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!