Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet narancsbőröm?

Mitől lehet narancsbőröm?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok, rendszeresen sportolok, egészségesen étkezek, és mégis narancsbőröm van. Egy hónapja betegség miatt egy hét alatt fogytam 3 kg-t, ami 2 hét vissza is jött. Lehet, hogy emiatt van? Mit tudnék vele csinálni? Mindenféle kenceficére nem akarok költeni. Ha ugyanúgy sportolok, eszek, egy idő után elmúlik? Ha igen, akkor kb. mennyi idő múlva?


Köszönöm a válaszokat! :))


16L



2012. szept. 3. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Kenceficék sokat segíthetnek, rendszeres mozgás mellett persze.
2012. szept. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is azóta van narancsbőröm miután kórházba kerültem (vese probléma) és lefogytam, feküdtem... stb. Aztán meg visszaszedtem elhagyott kilóimat és akkor jött a narancsbőr is :S (Azóta is van bár enyhült [link] ennek hatására, de csoda nem történt :S

21 éves vagyok, (suliidőben) heti 3 órát sportolok, itthon meg kertben munka és házkörül... Bár én egészségesen táplálkozok emellé befigyel a chips is és dohányzok. De ez mindig is így volt. A fogyás-hízás az ami miatt jelentkezett. előtte is ezt az életmódot éltem és sose volt ilyenre gondom.

2012. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A narancsbőr tulajdonképpen lerakódott méreganyag, amit a szervezeted nem tud kiüríteni. Ez lehet gyógyszertől, egészségtelen táplálkozástól, alkoholtól/kávétól/cigarettától, bármitől... Ahhoz, hogy ismét feldolgozza ezeket az elraktározott "mérgeket" a szervezeted, segítened kell neki. Futással, szaunával, masszázzsal tudod beindítani a folyamatot. Én pl. az utóbbit választottam, mert a futást nem bírom. Tripleffect zselém van, ami alá bőrápoló olajat cseppentek és így masszírozom át jóó erősen a narancsbőrt. 2 hónapja csinálom, még egy hónapnyi adag van a tubusban, de már látom az eredményt. (Én amúgy 12 kg-t fogytam, szóval el tudod képzelni gondolom, hoyg lógott a bőröm...)

Sok sikert!

2012. szept. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!