Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinél mikor és hogyan jelentek...

Kinél mikor és hogyan jelentek meg az első ráncok?

Figyelt kérdés

Én rosszul viselem. :( Mivel lehetne csökkenteni vagy "eltüntetni"?

Krémeket, maszkokat használjak?

Rendszeresen járjak kozmetikushoz masszíroztatni?


2012. aug. 28. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg krém van ami segíthet, kremmania.hu oldalon nézelődj.

Nekem még nincsenek ráncaim, 28 éves vagyok.

2012. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én csak tippelni tudok: szerintem a krémek, masszírózás biztosan segít.

Valahol korábban olvastam a galvánáramos arcvasalóról, ezt találtam:

A fáradt és igénybevett bőr új energiával telítődik, stressz mentessé és élettel telivé válik.


A galvanikus arcvasaló megfiatalítja a sejteket, regenerálja az öregedés jeleit, mélyen kitisztítja a bőr mély rétegeit, és a nyirokrendszeren keresztül elszállítja a lerakódott salakanyagokat.



Már az első alkalom után látható mindenkinél az eredmény, de természetesen a rendszeres használat hozza meg a maradandó fiatalos ragyogást a bőr megfiatalodását.



Hogyan történik az arcvasalás?


Az arcvasaló készülék galvánárammal működik, melynek a segítségével a bőr mély rétegeibe tudjuk bejuttatni a hatóanyagokat.

Első lépésben a bőr mély rétegeit tisztítjuk meg, majd a hiarulonsavat tartalmazó ampullával/krémmel (bármilyen krémmel lehet alkalmazni) és a gyógyító galván rezgéssel együtt alkalmazva feltöltődik és megfiatalodik az arcbőr.


Mikor ajánlott az arcvasalás?


· Ránckezelés, bőrfiatalítás: arc, nyak, dekoltázs, kézfej fiatalítása, az öregedés jeleinek eltüntetése



Az arcvasaló készülék egyéb alkalmazásai:


· Cellulit kezelés, alakformálás: comb, fenék, has, felkar, simítása, feszesítése, zsírsejtek minimalizálása, a cellulitiszt okozó méreganyagok kitisztítása


· Hatékony fejbőr kezelés: az alvó hajhagymák életre kelnek, haja újra dús lesz



Az arcvasalás


· Kellemes, felfrissült érzést nyújt a kezelt területen.


· Nincsenek káros mellékhatásai, csak javítja és regenerálja a sejteket.


· A bőr mélyrétegű méregtelenítése, elszállítódik a lerakódott salakanyag.


· Fájdalommentes, gyors és hatékony kezelés

2012. aug. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok, de szerencsére eddig elkerültek. Igyál nagyon sok vizet, pihenj eleget, napsütésben hordj napszemüveget, ezen felül persze használhatsz krémeket is.
2012. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!