Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős korban jelentek...

Milyen idős korban jelentek meg babád első anyajegyei és milyenek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kislányom most 1 éves.Kb 2-3 hónapja jött ki egy a feneke felett kb 2mm-es.Meg egy van a lábszárán,de az nagyon pici.
2011. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2,5 éves, tegnap vettem észre a combjánál egy icipici világosbarnát, de olyan pici és olyan világos, hogy kétszer kell odanézni, hogy egyszer észrevedd.
2011. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kb 9 hónaposan a lábán egy sötétbarna pötty,kb gombostűfej nagyságú.
2011. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Majdnem két éves volt, amikor felfedeztem rajta az elsőt az egyik térdén. Nagyon pici sötétbarna pötty, teljesen a bőr síkjába olvad. Még kettő van neki, azok is ilyenek, egyik a vállán a másik meg a hajas fejbőrén, ezeket nemrég vettük észre.

Júliusban lesz 3 éves a kisfiam.

2011. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Akkor nem aggódom, van más is így. Mert itt mindenki azt mondta hogy csak 4-5 évesen jön ki az első! :) Mégegyszer köszi! :)
2011. máj. 21. 12:45
 6/12 anonim ***** válasza:
2 hónapos korában a könyökén, utána 3 hónapos korában a combján. kis barna mindkettő de azért jól látható.
2011. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igaz nekem még nincs gyerekem, de anyukám mesélte, hogy mikor megszülettem, már akkor volt egy a lábfejemen és egy a lapockámon. Ezek azóta is megvannak, velem együtt nőttek, rendszeresen nézetem őket bőrgyógyásszal de még semmi gond nem volt velük.
2011. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az én lányomnak 7 évesen jöttek ki.márnagyon sok van,én is anyajegyes vok.
2011. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam meg nem volt 6 hetes,amikor a bal kezfejen a huvelykujja iranyaban megjelen az elso anyajegye.Nekem kifejezetten tetszik a merete pont jo,es lehet epp ez lesz a szexepilje :D
2011. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a kisfiam kettő anyajeggyel született,egy a hasán,egy a lábszárán.kb 13 hónaposan lett még 1 a lábfején.
2011. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!