Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S póthaj kérdés!?

S. O. S póthaj kérdés!?

Figyelt kérdés
Ha beáztattam a póthajamat oliva olajba, akkor mennyi idő után kell kimosni belőle ???
2012. aug. 27. 23:31
 1/8 anonim válasza:
Hát ha már a nagyját beszívta. Merész vagy, én nem tenném a póthajam olajba. A sajátomból is nehéz kimosni, nemhogy a póthajból (amit nem szabad mosás közben gubancolni). De szerintem ha áztatod, akkor vedd ki az olajból, mondjuk hagyd éjszaka hogy beszívja, és reggel próbáld meg a legkíméletesebben valami olajmentes samponnal lemosni. Máskor inkább hajpakolással próbálkozz. Majd írj, hogy mi van.
2012. aug. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
okés köszi, de nekem elég sokan javasolták hogy áztassam meg benne :S
2012. aug. 27. 23:38
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, és kevert szálas műhajról van szó. Miután megszáradt hogy bogozzam szét, hogy ne hulljon ki? :S
2012. aug. 27. 23:41
 4/8 anonim válasza:

Hát valamennyire biztos fog hullani :/

Nekem Remy van/volt, hajmosás után hagytam magától megszáradni, alulról felfele fésültem (illetve bontogattam) egy picit, de néha nagyon csomós lett, mert naagyon göndörödött. A hajvasalót áthúztam rajta párszor és utána könnyebb volt kibontani.

Próbáld meg nem dörzsölve lemosni a dolgokat róla, és felülről folyasd rá a vizet.

Mást úgy nem nagyon tudok segíteni, a műszálas póthajak amúgy se bírják sokáig. Vaterán nézz körül, 5-6 ezer körül már vannak ilyen Remy hajak. De ennek is nagyon sok ápolás kell, mert ugye nem élő haj, és amint lekopik róla a "gyári" szilikon, egyből rosszabb a tapintása, de helyre lehet hozni.

A műanyagot még vasalgatni se tudod. Ha nagyon gubancos, akkor próbáld kibontani, amiket már nem nagyon tudsz azokat vágd le, meg lehet hogy a haj végét is le kell majd.

2012. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

volt már indiai, európai, ázsiai hajam is.

mindig is problémám volt, hogy nem tudtam ápolni őket..pedig a legjobb minőségű hajcuccokat vettem hozzá, hajkellékesnél.. azt hittem hogy a csatosat könnyebb lesz, mert letudom venni, és ugy ápolni..de..csak rosszabb.

2012. aug. 28. 00:09
 6/8 anonim válasza:
Ha csattos akkor nem kell mindennap megmosnod, elég csak hetente vagy kéthetente. Bár, nekem már vagy fél éve ott áll a szekrényen, és annyi csak a baja, hogy picit kócos lett. Ha ennyire nem tudod ápolni, akkor növeszd meg a sajátod, azt kenheted mindenféle olajjal.:)
2012. aug. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Első: a haj túlélte, egész könnyen kijött belőle az olaj, és vissza kapta a szép fényét, és nem is szálasodik, köszönöm válaszodat :)

Második: ja, neked fél éve ott áll a szekrényen, nekem meg mindennapos használatban van a fejemen, szerintem van 1 különbség.

2012. szept. 1. 01:09
 8/8 A kérdező kommentje:
bocs, nem második, hanem #6
2012. szept. 1. 01:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!