Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhosszabbításról konkrétabban?

Hajhosszabbításról konkrétabban?

Figyelt kérdés

Hátközépig érő, barna, vastagszálú, dús, enyhén hullámos hajamat szeretném meghosszabbíttatni 55 cm hosszúságú póthajjal.

Az érdekelne hogy melyik a legjobb módszer, ami viszonylag "olcsó", illetve milyen típusú póthaj az ideális?



2012. aug. 18. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne tedd. ELég hosszú már a hajad..Nem tudom láttad-e már Naomi Campbell haja milyen lett a póthajtól..Ki fog hullani.

Használj inkább ricinus olajat, amit a patikában tudsz beszerezni 200-300 ft-ért, és akár havonta 3 centit és nőhet a hajad.. Használj olívaolajat, kókuszolajat..:)

2012. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
NE ba*d el a hajadat!! Nagyon szép lehet én nekem póthajam van 60cm hullik mint állat, mikrogyűtűvel van feltéve szúrja a fejbőrőmet, én csak azért hordom mert rövid, és iszonyatosan el van töredezve. Egyébként ebben nincsen nagy különbség árban max akinek már nem kell a régi haja az is min. 20-25 ezerbe kerül,attól függ hány dkg. rendelsz meg. Természetesen az emberi hajak a jók erre a célra ami műhaj azt formázni sem lehet mert "megolvad". Egy 55 cmeres haj általában 50 ezer körül van. Ami műhaj az ugyan annyi 5 ezerért kb de semmit nem ér és csúnya is. + azt még fel is kell rakatni fodrásszal.
2012. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!