Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kenjük krémmel a bőrünket...

Kaarooliinaa kérdése:

Ha kenjük krémmel a bőrünket az tönkreteheti 20-30 év múlva vagy elöregedik hamar?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem,még a fiatal bőrnek is szüksége van ápolásra.Csak nem 40 éves bőrre készült krémet kell választani.
2012. aug. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A környezetemben és rokonságomban élő középkorú nőket elnézve inkább azoknak szebb a bőre, akik mindenfélével kenegették. Pl. nagynéném (44 éves) használ ránctalanító krémeket, arclemosókat, ilyesmiket, és csak egy kicsit szarkalábas a szeménél. Anyám (szintén 44) világ életében csak szappannal mosta az arcát, semmi mást nem használt rá, sosem sminkelte magát. Az ő arca tiszta ránc, kb. 10 évvel öregebbnek néz ki a koránál. Az ő barátnője 42 éves, ő krémez, és szinte egy ránca sincs.

Még jó páran vannak, akiknél ezt megfigyeltem, és így arra jutottam, hogy én mindenképpen krémezni fogok (most épp nem tudok, mert pattanás elleni gélt használok). Persze mindig a kornak megfelelő termékeket kell használni, huszonévesen nem fogok 50 felettieknek való krémet használni, elég egy sima hidratáló.

2012. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!