Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tiszta stria a fenekem meg a...

Tiszta stria a fenekem meg a combom, hogy menjek így strandra, hogy vegyek így fel bikinit?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyellem ezt, még nem voltam fiúval és nem tudom mit fog szólni ehhez ha meglátja :S
2009. júl. 25. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia sajna nekem is olyan pedig egyáltalán nem vagyok kövér se meg sovány se. Én ezt úgy küszöböltem ki hogy vettem franciabugyis (boxeres) bikinit és abba nem látszott. Ez két éve volt, de ma már nem zavar mert a barátomat megkérdeztem hogy zavarja-e és mondta hogy nem, sőt neki is van 1-2 csíkja! Te is vegyél olyan fürdőruhét amiben nem látszik, és próbáld meg elfogadni a testedet így ahogy van. MINDEN nőnek van valami kis esztétikai hibája, ezzel együtt kell tudni élni.
2009. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a combom picit belül, kívül a csípőm, és picit a seggem. Hidd el, nem kell szégyelni. Én megszoktam. Én egy percig nem szégyeltem. Sok fiúnak is van. Bár nekem nagyon halvány, meg nem feltűnő, de ha tetszel neki, így is fogsz:)
2009. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A strandon úgyse fogják közelről bámulni a combodat valószínűleg, a fiúd meg nem fog miatta megszólni, a lányok többsége "csíkos". Ne izgulj, és nyugodtan vegyél bikinit :)
2009. júl. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!