Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nagyon gáz egy...

Szerintetek nagyon gáz egy fiún a stria? (lányok írjanak)

Figyelt kérdés
azért van rajtam mert hiztamim is meg egy nyár alat nöttem 15 cm et sztem ez nem olyan kevés
2011. szept. 20. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:

A stria a hízástól van és amúgy nem hiszem, hogy bárki megszólna ezért, a legtöbb embernek életében legalább egyszer-kétszer előjön ez a probléma és nem feltétlenül azért, mert kövér... Én pl modell alkatú lány vagyok, 43 kiló, szóval senki nem mondhatja, hogy bármi felesleg is lenne rajtam (sőt, de néha örülnék, ha lenne), mégis volt már olyan, hogy a mellemen, csípőmön volt stria, ami ugyan halvány volt és nem túl nagy, de évekig látszott...

Attól van, hogy lazább a bőröd szerkezete és könnyen tágul, mint a nőknek, de egyébként egyáltalán nem ritka ez a férfiaknál sem. Nekem volt olyan pasim, akinek szintén volt, de amikor olyan a szituáció, hogy már az ilyenek is előkerülnek, akkor ez számít a legkevésbbé, legfeljebb a stria is kap egy puszit :D

2011. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Nem csak azon van,aki hajlamos a hízásra. Páromon is van,egy idő után kifehéredik,elhalványul. Én speciel 45 kg vagyok,és rajtam is van egy pár fehér stira. Ne parázz,nem gáz.
2011. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
edig is volt pl nyár közepén ki jöttt elmult el is felejtettemm ost megint kijöött más hejjen
2011. szept. 20. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyan olyan gyakori nőknél is és férfiaknál is. Számomra egyáltalán nem jelent ez problémát.Az én páromnak is van és sajnos nekem is és még legalább rajtunk kívül kb. minden 2. embernek :) És mint az elöttem szóló mondja,ez még csak nem is súlytól függ. Ha meg valaki szeret és elfogad egyáltalán nem fogja érdekelni hogy úristen ott van pár csík .
2011. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de engem inkább a tulsuly zavar... ám multkori stria is látszik de ugy ha 5 percig nézem kb najó nem 5 perc de 2-3
2011. szept. 20. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki: ha 2-3 percig mereven nézed a fehér falat, akkor mintákat kezdesz el látni rajta... Senki nem fogja a bőröd ennyi időn keresztül egy ponton nézni :D
2011. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem
2011. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ne aggódj! :) A barátomnak is van. Anno ő is egy nyár alatt nőtt 20 cm-t!! (mondjuk a tömege, izomzata csak később tudta ezt követni), de a bőrén meglátszik, eléggé striás, de sztem cuki, és egyáltalán nem zavaró!!!!!
2011. szept. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!