Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen stria elleni krémet...

Milyen stria elleni krémet vegyek?

Figyelt kérdés

Milyet vegyek? nektek mi vált be a legjobban?

14éves vagyok de a hirtelen növéstől teli lettem striával, van a mellemen, combomon,fenekemen,térdhajlatomnál(itt zavar a legjobban mert nem tudok nyári ruhát felvenni)


2011. ápr. 27. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek a krémek sajnos max. halványítják, de van amelyik azt se..Nem tudom most milyen színű, de egy idő után, ilyen gyöngyházas vagy milyen lesz...

Sajnálom h nem tudok segíteni, nekem is vannak :(

2011. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom, anya szerint semmit nem használnak de nekem elég lenne az a tudat hogy legalább megpróbáltam:)

és az is jó lenne ha csak halványítaná.

2011. ápr. 27. 20:43
 3/6 Inez.R. válasza:

Nekem a terhesség alatt jött ki, de minden nap kétszer zuhanyoztam, és utána mindig bekentem magam egy nagyon olajos testápoló tejjel. Szülés után sem hagytam abba, olyankor is napi többszöri zuhanyzás kell, és mindig krémeztem magam. Egyetlen striám sem volt látható egy éven belül, de pontosan nem emlékszem, hogy mikor múltak el. Teljesen kihalványodtak, és 1,5 éves volt a gyerekem, mikor először voltunk strandon. Azon a nyáron szépen lebarnultam és nem jöttek vissza a striák. Legalábbis nem látom a csíkokat. :)

Most is babát várok, és krémezem magam mindenhol, ahol feszül a bőr. Szülés után is kenni fogom, és mivel egyszer elmúltak, remélem hogy másodszor is sikerül regenerálni..

2011. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sunfleur és az Elasti-Q a legjobb, utóbbi elvileg csak patikában kapható.
2011. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a Balea tengeri sós bőrradírját tudom ajánlani. Igaz, hogy elvileg narancsbőrre van, de nagyon szépen kifeszesíti a bőrt, és a striák is halványodank. Nekem nem múltak el, viszont már alig látszanak. Elég zsíros lesz tőle a bőröd, este radírozz, és reggel mosd le szappannal, esetleg ha nincs időd, akkor még este, úgy is jó.
2011. ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hányan válaszoltatok mindenki mást írt:D

A Sunfleur és az Elasti-Q-val van valakinek tapasztalata? Kifejezetten Striára való? és kb mennyibe kerül?

2011. ápr. 29. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!