Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » LÁNYOK! Hány évesen festettéte...

LÁNYOK! Hány évesen festettétek be a hajatokat először?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és már sok ismerősöm festeti a haját. Mondjuk szerintem még rá érnének de nekem is nagyon tetszik most egy hajszín ami szerintem jobban is állna nekem csak ha egyszer elkezdem festetni mindig kéne mert lenőne és az eléggé ronda. Szerintetek mit csináljak? A szüleim sem szeretnék , hogy befestessem de anya azt mondta , hogy átgondolja idén megcsináltathatom-e ha nem akkor jövőre megengedi. Jövőre leszek 14 és abban a korban ? Nektek milyen volt az első hajszínetek?
2012. aug. 23. 17:25
1 2
 11/13 halibel ***** válasza:
66%

13L


Szőke voltam, de úgy éreztem, az nem én vagyok, nem éreztem jól magam szőkén, úgyhogy befestettem feketére. Ez sokkal jobban áll, és jobban is érzem magam. :)

2012. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Vörös (vagy inkább narancssárga) melír 15 évesen. Természetesen aranyszőke a hajam, tavaly nyáron kezdtem el világosítani skandinávszőke melírrel, most kb. két árnyalattal világosabb.

Az egészet még sosem festettem be, és nem is tervezem.

18/L

2012. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

15 évesen szőke melírcsíkok, majd 16 évesen piros. Az egy évig volt, utána barna egy kis ideig, majd most júniusban festettem be szőkére.


18/L

2012. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!