Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ránc a mellem közt? (lent)

Ránc a mellem közt? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval ha az oldalamra fekszem,egymásra nyomódik ugye a 2 mellem.Elég sok időt töltök ebben a pózban,nem elég hogy laptopozni is így szoktam,de még aludni is.Észrevettem hogy piros csík lesz a 2 mellem közt,és ha jobban megnézem látni hogy ráncos.25 éves vagyok,C és D közt van a mellem,de egyáltalán nem lóg,el lehet ezt még tüntetni?Valami krémmel esetleg?
2012. aug. 22. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább testhelyzetet kell változtatni,esetleg sportmelltartó segítene.Kenheted krémmel is azért javít rajta.
2012. aug. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Igen,és sem látok más megoldást,de úgy szeretek az oldalamon feküdni:) A sportmelltartónak mi hasznát venném ezesetben?És milyen krémet használjak?Hallottam hogy vannak ilyen dekoltázs krémek,meg mellkrémek.Azokat kellene?Vagy szemránckrémet?:)
2012. aug. 23. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:
A sportmelltartó a helyzetében hagyja a melleket,ezáltal nem esik a bőrre és nem terheli.Krémben lehet akár ránctalanító testápoló kifejezetten mellápoló krém is.A szemránckrém azért nem a legjobb erre:).
2012. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm!
2012. aug. 23. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy közéjük teszel valamit, ami a felülre eső melledet megtámasztja, hogy ne gyűrődjön meg a bőr. Egy kispárnát pl.


Vannak kifejezetten mellápoló krémek, illetve bőrfiatalító testápolók, minden drogériában lehet őket kapni.

2012. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kézrátételt javasolnék, természetesen térítésmentesen el is végezném ezt az eljárást
2013. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!