Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha fejem a tejet a mellemböl...

Ha fejem a tejet a mellemböl vagy szoptatom a babat az közt van különbseg hogy milyen lesz a mellem utanna?

Figyelt kérdés
vagyis szebb maradhat ha fejem?mindenkepp anyatejjel akarom etetni,nem kerdes csak ha tehetek valamit magamert akkor azt azert megteszem.eleg nagy a cicim amugy is, föleg most...
2009. jún. 18. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem hiszem, hogy a melled szépségében lesz különbség, legfeljebb ideiglenesen sem sebesedik ki a mellbimbód, de az tuti, hogy lemaradsz egy csodálatos intim élményről a babáddal.
2009. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fejés sokkal macerásabb, fertőtlenítés-hegyek és időben is több. Nincs is praktikusabb dolog a szoptatásnál:)

na persze akkor is kell fejni, ha kevés a tej, de ez egy másik téma.

Sztem szoptass nyugodtan, a mell formája nem attól függ, hogy fejed vagy szoptatsz. Ilyenkor a tejmirigyek állomány nő, nem az számít, hogy ürül ki a tej (max.a lelkednek).

2009. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mell alakja terhesség alatt már megváltozik. Később a szoptatás alatt újra "lefogy". Szóval nem számit a szoptatás módja.
2009. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
majd meglatom milyen lesz,nem zarkozom el a szoptatstol csak egy kerdes volt.köszönöm a valaszokat
2009. jún. 18. 22:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


a szoptatás nem változtatja meg a mell alakját különösképpen, de a fejés igen! Tehát a hosszú ideig való fejéstől nyúlik meg a mell! Gondold végig mennyit kell nyúzni ide-oda a mellet, hogy kijöjjön belőle a tej.

Különben felesleges fejni, mert a baba beállítja magának a tejmennyiséget. én mind a négy gyerekemet szoptattam, minimálisat fejtem, mégis szép maradtak a melleim.

2009. jún. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!