Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kombinált bőrre milyen terméke...

Kombinált bőrre milyen termékeket használtok, javasoltok?

Figyelt kérdés
Nagyon száraz a bőrön, állandóan hámlik, de sajnos emellett tele van pattanással és még annál is több miteszerrel! Szinte mindenütt ott van: az egész arcomon, vállamon, hátamon, és mellkhasomon! Tudnátok valamilyen kezelést, vagy terméket javasolni? (akár házilag, akár boltból) Főként olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akiknek hasonló problémái vannak, és már talált megoldást! Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!
2012. aug. 21. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt az avon terméket szoktam használni: [link]

azért szeretem mert ha napi 2-3x kenem akkor már másnapra alig látszanak nem olyan feltűnőek a pattanások. :)

2012. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kombinált a bőröm, de jól kordában tudom tartani: Yamuna teafa szappant használok arclemosóként, és természetesen nappalra hidratálókrémmel bekenem (nekem a Garnier Pure Active krémje most bevált, bár a pattanásokat nem tüntette el, ahogy ígérte, de nagyon jól hidratál és nem zsíros, nehéz krém).


Esténként nem krémezek, hanem a Vermix szárítókeveréket viszem fel. Ez csodát tesz a pattanásokkal.

2012. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Vermixet kipróbálom mindenképp! :D
2012. aug. 22. 10:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez az avonos termék ilyen természetes összetevőkből áll?
2012. aug. 22. 10:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!