Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kecskeméten ismertek olyan...

Kecskeméten ismertek olyan fodrászt aki hajcsomózást, vagy hajhosszabbítást csomózással csinál? Ha igen kb ár vagy honlap?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm ha tudtok válaszolni.tudom nehéz kérdés.
2009. júl. 23. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Mintha a Sziszi szépségstúdiónál láttam volna kiírva(Irinyi u.). Holnap arra megyek, s megnézem.
2009. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2009. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm.
2009. júl. 24. 17:40
 4/10 anonim válasza:
Már bocs, de az egy nagy ... ! Úgy tönkre tették a hajamat, hogy le kellett vágatnom nagyon rövidre!!! Legszívesebben én is levágtam volna annak a ... csaj haját, tudja meg, mit is csinált!
2009. okt. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tényleg? Uhh.. Én nem ismerem, csak néha arra szoktam járni, s ott láttam kiírva. De ha így elrontotta a hajadat, én nem fogok még egy hajvágásra se oda menni. Nem mintha veszélyeztetne ez a helyzet, mert van jó fodrászom.


Sajnálom! :(



Első voltam.

2009. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
pont ezen a héten jöttem haza külföldről,most akartam bejelentkezni ,de akkor nem teszem.köszi az élet és hajmentő hasznos választ.
2009. okt. 25. 11:43
 7/10 anonim ***** válasza:

szia:)

ne haragudj, hogy most ennyi idő után írok ide...de szeretném megkérdezni, hogy azóta volt-e hajhosszabbításod kméten?:)

találtál-e vkit, aki megbízható és szépen dolgozik?:)

előre is köszönöm szépen:)

2010. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szia,végül megnőtt a hajam és nem kellett.szedtem a revalidot és nagyon jót tett.de a barátnőm elment a batthyány utcára(közepe tájékén) a Virág Erzsihez és nagyon szépre megcsinálta a haját,nagyon jó szakember csak drága.ha kell még info irj.
2010. szept. 6. 12:22
 9/10 anonim ***** válasza:

köszönöm, hogy válaszoltál ilyen hamar:)

nagyon örülnék több infonak még a barátnőd fodrászáról, mert kméten alig találtam hajhosszabbítót...neten 1-2 van, de nem tudom mennyire megbízhatóak:$

előre is köszönöm:)

2010. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez az amiket tudok róla,amiket leírtam az előző üzenetemben.ő nagyon megbízható neve meg a címe ott van.többet nem tudok sajna de azért jó szépülést.
2010. szept. 13. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!