Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhosszabbítást szeretnék!...

Hajhosszabbítást szeretnék! Mik a teendők ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:

van elég sok fajta milyet szeretnél? a hőillesztéses a legjobb, nekem sokáig azzal volt, most szedettem le nemrég..elég drága volt, de nagyon jó minőségű európai haj volt fent :)

amúgy be kell jelentkezni majd egy konzultációra ( nekem legalábbis így volt) megbeszélitek,hogy milyen hosszú hajat szeretnél stb..én kaptam egy próba tincset,hogy megnézzük, nem vagyok e allergiás rá..ilyesmi

a felrakás kb 2, 5 óra volt

újrarakatni 2-3 havonta kell, attól függően,hogy milyen gyorsan nő a hajad

ennyi jutott most így az eszembe, de kérdezz nyugodtan :))

2011. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amelytől nem roncsolodik annyira a haj, ôs ilyen europai hajat hol lehet venni??és mennyiért rakják fel?
2011. aug. 13. 17:17
 3/10 anonim ***** válasza:

ez a legkíméletesebb, amúgy én a beauty expressz-ben csináltattam, kb 70-ért..ott helyben vettem a hajat

amúgy nem akarom ajánlgatni, de nekem van póthajam, több féle is..(mindig újat rakattam vagy a színváltoztatás,vagy hosszúság miatt) ha érdekel, megbeszélhetjük :)

2011. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ebben a 70 ezerben benne van a haj ara meg a hosszabitás is??
2011. aug. 13. 17:26
 5/10 anonim ***** válasza:
igen, de nem biztos,hogy ennyi mert én a legrövidebbet rakattam fel ( kb 35 cm)
2011. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az nekem is eleg lenne!vannak olyanok akik megbantak h hajat hosszabbítottak es kihullt csak ahajuk??lehet az is h nem profi csinalta?
2011. aug. 13. 17:39
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem semmi rossz tapasztalatom nem volt, ugyanúgy nőtt alatta a hajam, és amikor leszedték,csak az hullott,ki ami nem tudott akkor,amikor fent volt a haj..de ez normális..akinek alapból hullik a haja és vékony szálú annak nem szabad felrakatni..

amúgy a haj nem érdekel? :))

ha mondasz email címet,küldök képet is

2011. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
guccika20@gmail.com
2011. aug. 15. 13:50
 9/10 anonim ***** válasza:
küldtem e-mailt :)
2011. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok, szeretnék megválni 50 cm-es platinaszőke hajamtól! Szegedi vagyok!

[link]

2012. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!