Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszabb, mellig érő hajból...

Hosszabb, mellig érő hajból milyen frizurát lehetne készíteni egyszerűen otthon? Ünnepségre kéne. Bővebben lent

Figyelt kérdés

Körülbelül ekkora hajam van, talán picit rövidebb..

[link]


Általában gumival összefogva hordom. De hétvégén lesz egy kis ünnepség, ahova szerintem snassz lenne így. Simán szétengedve meg olyan slampos vagy nem tudom..

Sajnos nincsen nagyon semmim itthon csak hajvasaló, és néhány hullámcsat.


Köszönöm, ha valaki segít!:)

23/L


2012. aug. 17. 11:55
 1/8 PannkaBubu ***** válasza:
A fonás örök divat:)Íme néhány tipp: [link]
2012. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PannkaBubu ***** válasza:
2012. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Húha ezek nagyon jók. Én is gondolkodtam fonáson, de vajon én tök egyedül meg tudom ezt csinálni? Mert sajna pont nem lesz velem ünnep előtt senki csak a párom, aki meg nem ért az ilyenekhez :D :)
2012. aug. 17. 12:12
 4/8 PannkaBubu ***** válasza:
Kérj meg egy fodrászt vagy valami barátnődet hogy fonja be:)Ha nem akkor itt van néhány tipp ami biztos menni fog: [link] [link] [link] [link]
2012. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam fonásokat, nem megy. Idegrohamot kapok :D És sajnos tényleg nem lesz senki, aki megcsinálja a hajamat, mert nem itthon fogok elkészülni.
2012. aug. 17. 15:51
 7/8 A kérdező kommentje:
Most megpróbálom azt, amit az utolsó hozzászóló linkelt be.
2012. aug. 17. 15:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz, de nem az igazi.. lassan a sírás kerülget. Mindig utáltam magamnak meg bárkinek is fodrászkodni...
2012. aug. 17. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!