Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy vágjam le otthon a...

Hogy vágjam le otthon a hajamat? Többi lent

Figyelt kérdés
A fodrászom elment szülni és nincs aki levágja, de csak a végéből kéne kb 2-3 cm-t.
2012. aug. 9. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
vizezd be a végét. és az elöl lévő tincsek legyenek egymással párhuzamosan és vágd le az egyik oldalon, majd a másikon is. és így tovább. a hátsó részt pedig úgy tudod, hogy a fejedet előre döntöd. ha nagyon félsz, hogy szar lesz, akkor kérj meg valakit h segítsen be
2012. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha csak a végéből kéne 2-3 cm-t vágni akkor miért olyan fontos?Szerintem várd meg a fodrászod vagy...keress egy másik fodrászt,aki levágja,mert lehet,hogy eltalálod rontani a hajad és akkor még rosszabb lesz.
2012. aug. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vágd magadnak,mert baj lehet belőle.

Inkább várd meg amíg visszajön szülésről,ha pedig nagyon sürgős akkor keress másik fodrászt..

Hidd el,hogy nem jó ötlet magadat nyírni.Tapasztalatból mondom..

2012. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor keres egy másik fodrászt vagy kérj meg valakit
2012. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötleteket kaptál!:)


A- vagy elmész másik fodrászhoz ha tényleg csak igazítani kell, vagy

B- megkérsz valami ügyesebb kezű ismerőst, aki tudod hogy szokott ilyesmiket otthon csinálni,

C- ha magadnak akarod levágni, akkor kell hozzá egy plusz tükör, amiben hátul és oldalt is látod a fejedet és a hajadat, és látod hogy merre húzod a tincset, amit vágni fogsz. Ha nem próbáltad még akkor ezt nem ajánlom, mert én magamnak szoktam, de min 1 óra, a karod ki lesz, és hát vagy 4-5 alkalom kellett mire rendesen tudtam megfogni, kihúzni és levágni a hajvégeket, meg ritkítani(az nehéz).


Igazítást nem nagyon szoktak elcseszni, csak mondd hogy növeszted(mégha nem is), mert akkor sokkal óvatosabban vágnak.

2012. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!