Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám otthon kicsit...

Mivel tudnám otthon kicsit szőkébbé tenni a hajam?

Figyelt kérdés
Valami otthon elkészíthető dologra gondoltam. (Barna hajam van.)
2012. aug. 11. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Barna hajat sehogy.
2012. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És azt meg lehet valahogy oldani, hogy világosabb legyen?
2012. aug. 11. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem garantálom a biztos sikert, de ha csak világosabbat akarsz, akkor citromlé meg kamilla tea lehet jó, hajmosás előtt meg utána is le lehet öblíteni vele. Illetve legyél sokat napon, hátha kiszívja :D
2012. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen a citromevet és a kamillateát próbáld dee higítani kell a citromot vízzel kb 2-3 szor annyi víz kell és a méz is állítólag világosítja és fényessé teszi azt is higítani kell persze vízzel ha érdekel írj nyugodtan :) és persze írd le, hogy melyiket választod :)
2012. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én citrom illóolajat (olyan párologtatósat) csepegtetek a samponba, azt olvastam, hogy az szőke hajra jó, gondolom mert megtartja a színét (nekem szőke melírozott a hajam). Meg az öblítővízbe citromfű illóolajat teszek, bár az a zsírosodás ellen van.
2012. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Citromlé, ecet, kamilla tea!!!
2012. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel próbáltam ki a citromosat, és kicsit világosabb lett:D. Köszönöm a segítséget!
2012. aug. 13. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Tyűűű, egy használat után látszik az eredménye??? Ez szuper, szerintem akkor én is kipróbálom :)

Amúgy ha hajmosás után vizes hajjal kimész az udvarra, a nap is fog világosítani rajta, de az eredményt nem lehet látni egy szárítás után, sokszor kell :)

2012. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!