Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke haj-sötét szemöldök...

Szőke haj-sötét szemöldök kérdés (? )

Figyelt kérdés

Nekem sötétbarna hajam van, sőt a szemöldököm szinte fekete. de ha beszeretném festeni a hajamat szőkére, és a szemöldökömet nem akarom, úgy meglehetne oldani, hogy a hajam töve barna maradjon, és utána lesz szőke? mármint nem lenövés, hanem kb. így:

[link]

[link]

[link]

így szebb, nem? mint például ez:

[link]

tehát szerintetek így jó lenne? vagy fessem be majd azt is? meg tudná csinálni a fodrász?


2012. aug. 15. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
a felső képek jobbak :D
2012. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, a felsők jók, de vigyázz arra, hogy tényleg passzoljon hozzád a szőke.
2012. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A felsők.
2012. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fekete szemöldök is jól állhat a szőkéhez, de csak akkor ha nagyon vékony, mint a rajzolt. Legalábbis nekem olyan, és jól néz ki, meg a sminkem is sötét mindig szóval pont jó az összhatás, nem olyan mint az utolsó képen. Az valóban gáz. De az is jó megoldás amire te gondolsz.
2012. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobbak a felső képek.
2012. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy világos szemöldökceruzával is ki tudod festeni a szemöldököd
2012. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A felső képek olyanok, mintha lenőtt volna hajad. Egyéni vélemény, de nekem nem tetszik :/

Az utolsó kép meg elég fura, szóval szerintem, ha teheted, ezt a szemöldökfestés dolgot old meg egy jó kozmetikussal :))

2012. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A szemöldököd nem feltétlenül kell befestetned,elég ha bekened citrommal,és kiülsz vele a napra fél órát... ezt kb 2x megcsinálod és világosodik annyit,hogy ne nézzen ki hülyén. A lenőtt-szerű haj elvileg most nagyon divat,de undorító látványt kelt,viszont a szőke haj sötét szemöldök minden formában nevetségesen néz ki.:D
2012. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!