Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajhoz sötét barna...

Szőke hajhoz sötét barna közepes vastagságú szemöldök?

Figyelt kérdés

már párszor hallottam vissza negatív kritikákat, hogy az emberek szerint nem áll jól világos szőke hajhoz a nagyon sötét szemöldök.. eredendően sötét barna hajam van és világos szőkére van festve, a szemöldökömmel egyszer próbálkoztam, de annyira elronottam, hogy kozmeitkus lett belőle végül.. kb ilyen arányban képzeljétek el a szineket:

[link]

a szemöldököm is kb iylen vastag és ilyen ívű, kb. egy két árnyalattal sötétebb. a bőröm télen nyáron hófehér. világosítsam jobban vagy nem kell?


2008. dec. 1. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

hát azért ennyire barna ne legyen.

lehet barna, de nem ilyen, ami szinte már fekete

szerintem legalább olyan nagyon világos szőkésbarnásra világosíttasd ki (kozmetikussal :D)

őszintén szólva szerintem a barna szemöldök meg a szőke haj oO

kiszel tünde xD szóval szerintem szőkíttesd :)

2008. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez így jó!Nem túl barna!Esetleg szedesd vékonyabbra és nem lesz annyira feltűnő!Én is szőke vagyok,és a kozmetikus befestette szőkére a szemöldököm,de messziről olyan volt,mintha nem is lenne!Így kiszedettem vékonyabbra és szőkésbarna!Így sokkal szebb!
2008. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

igen, egyszer én is túlzásba estem, és annyira szőke lett, hogy távolról nem is látszott, ami azért nem előnyös, mert nagyon is meghatározza az arcvonásokat, főleg az enyémet:) akkor azt hiszem meg fogom beszélni a kozmetikusommal, hogy mi legyen.

2008. dec. 1. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ezzel semmi gond nincs. Ha szőkére festi az gázabb lesz. Röviden, tömören - szerintem :)
2008. dec. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a képen látható szerintem szép,és egyébként ízlés dolga...Azért ha túl sokan mondanak negatív kritikát,érdemes elgondolkodni rajta.A szemöldök világosítása sokszor nem úgy sül el,ahogy azt a páciens szeretné.Tudom,mert szakember vagyok.Érdemesebb inkább a hajszínnel variálni.
2008. dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Festesd át a szemöldöködet, vagy a hajadat, mert az a legideálisabb, ha a szemöldök a hajnál max. 2 árnyalattal sötétebb. (az eredeti színarányok ilyenek :)) De mindenképp kozmetikussal csináltasd.
2008. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!