Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőke haj, sötét szemöldök. Gáz?

Szőke haj, sötét szemöldök. Gáz?

Figyelt kérdés

Világos aranyszőke a hajam, világosbarna a szemöldököm és sötétbarna a szempillám. Mind természetes.


Gáz ez így?


18/L



2012. júl. 27. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem.

Nekem világos szőke hajam van, platinaszőkét szeretnék, és természetes, világosbarna szemöldököm van. Szerintem jó együtt. Bár tény, hogy szépen meg kell hogy legyen csinálva a szemöldök. :)


17/L

2012. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szép vonalú szemöldököm van, bár nem szedem. Nincsenek kósza szálak, nem nől össze.

(Anyu nem akarja, hogy vékonykára szedjem, mert akkor az arcom elveszítené a karakterét-túl finomak az arcvonásaim, jellegtelen lenne tőle)

2012. júl. 27. 19:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld amugy! :)
2012. júl. 27. 19:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki jó volt, akkor neked se lehet rossz ;)


[link]

2012. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem

sőt még lehet nagyon nagyon jó is:)

2012. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Billie Piper a Doctor Who-ból nagyon gyönyörü sötét szemöldökkel is.
2012. júl. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha természetes akkor nem.akkor nagyon szép:) nekem szőkés vöröses hajam van és világosbarna szemöldököm,tök összhangban van:)
2012. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki .:) Nekem is szőke hajam van és sötétebb a szemöldököm , sztem csináld vékonyra és formásra és nem is látszik .:)
2012. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
így a jó. szinte minden szőkének világosbarna a szemöldöke.
2012. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!