Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fajta szőke hajfestéket...

Milyen fajta szőke hajfestéket keverjek be 12%-os oxival, hogy rendesen kiszőkítse a hajam?

Figyelt kérdés

A hajamat feketéből szőkítettem ki. A teteje teljesen szőke, de az alja még vöröses barnás és nagyon nehezen szőkül.

Eddig alfaparf hajfestéket használtam, de szeretnék mást is kipróbálni.



2012. aug. 14. 11:06
 1/4 eszter888 válasza:

Szia!

Ahhoz hogy rendesen kiszőküljön le kell szivatni oxi és szőkítő por.De ez nagyon veszélyes mert ha sokáig rajta hagyod akkor leéghet a hajad.jobban jársz ha fodrásszal csináltatod mert ha te magad nekiesel rossz vége lehet.

2012. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fodrász is ugyanazt teszi amit te otthon. Csak drágábban. Veszel szőkítőport az oxihoz, összekevered, fél órát rajtahagyod a hajon, próbálod nem szétvakarni a fejed közbe, és lemosod. Talán elsőre így sem lesz szép, meg a fele hajad letöredezik majd, de ez a szőküléssel jár. Hajfestékkel sokat nem érsz. Én kb fél év alatt lettem szép szőke. Bár senkinek nem ajánlom, ha nem akarsz fénytelen, száraz, töredezett hajat.
2012. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Leszivattam egyszer, mégegyszer biztos nem fogom. Fodrásznál pedig rengeteg pénzt hagytam ott és eredményesebb a hajfestés 12%-os oxival.

A kérdés az, hogy az alfaparfon kívül milyen hajfestéket ajánlotok a 12%-os oxihoz?

2012. aug. 14. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármit kensz a hajadra, nem lesz szép. Először egységes színűre kell hozni. Keverj gyenge oxival szőkítőport, és tedd hajadra oda, ahol még vöröses-barnás, és folyamatosan figyeld, mikor lesz olyan, mint a tetején. Ha nagyjából egyforma, akkor kenjél rá szőke színezőt.
2012. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!