Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van bárki akinek is tetszik a...

Van bárki akinek is tetszik a hullámos haj?

Figyelt kérdés

Minden vagyis a legtöbb lány vasalja a haját, és akinek hullámos van annak se tetszik. Még akinek egyenese is vasalja...

Most akit kérdeztem az nem szereti a hullámos haját.

Most ennyire nem szeretik az emberek vagy ma a vasalás a divat?



2012. aug. 11. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Én mind a kettőt szeretem, csak sajnos nekem ilyen semmilyen hajam van :S se nem göndör, se nem egyenes. Ezért mikor milyen kedvem van vagy behullámosítom vagy kivasalom. De mostanában a hullámosításra kaptam rá, többen mondták hogy jobban áll meg az 2 napig kitart, ha viszont kivasalom pl egy buliban tuti nem marad egyenes.


16/L

2012. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Divat vasalni, ennyi. Mikor a hullámos volt a divat akkor azt szerette mindenki, ilyen könnyű az embereket befolyásolni... hát elég gáz.

Gyönyörű és szexi tud lenni egy szép hullámos haj. Egyenesre ez kevésbé jellemző. Én szeretem a hullámosat, de jópár barátnőm is van aki még szereti.

2012. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most már egyre jobban kezd kimenni a vasalás én úgy veszem észre :)

Amúgy én is vasalós voltam.Mára nem érdekel.Hullámos hajam van.És szeretem :) Néha göndörítem is.És az egyenes hajat már egyáltalán nem akarom.

2012. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem szép a hullámos haj:)
2012. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én nem vasalom, hanem beszárítom mert nekem olyan semmilyen,és nekem sajnos nem igazán áll jól a hullámos haj...
2012. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én fiúként falra mászom a sok csajtól, aki vasalja a haját, sokkal jobban szeretem a természetes göndör/hullámos hajú csajokat.

Sajnos a divat miatt sokan elhiszik, hogy nekik semmilyen hajuk van és csak vasalva néz ki jól

2012. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyenes hajam van, és utálom. Sokkal jobban tetszik a hullámos mint az egyenes, de sajnos az én hajam nagyon egyenes, és ha begöndörítem, akkor is hamar kiegyenesedik :/

16L

2012. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aki írta, hogy csak azt hisszük hogy semmilyen hajunk van annak üzenem, hogyha látná az én hajamat hajmosás után xD mint az oroszlán, de mégsem göndör hanem csak van benne egy nagy hullám, és tök hülyén áll :/

első voltam

2012. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szerintem a hajvasalás tök hülyeség károsítja a hajad főleg ha minden nap vasalod ráadásul hullik tőlle!!!

nekem szép,hosszú ,dús hajam van és sose vasalom ráadásul természetes hullámokban terül el,sokan dícsérik,ja pasik meg egynesen imádnak gyönyörködni egy szép áplt és egészségtől duzzadó hajkoronában mint egy szög egyenesben ami természetellenes!!!

2012. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!