Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajzsírosodásra mi a legjobb...

Hajzsírosodásra mi a legjobb sampon?

Figyelt kérdés
Elég elkeserítő 17 éves létemre(lány) minden másnap hajatmosok mert annyira zsíros. És minden reggel a fejtetőmet, hogy ki tudjak menni az utcára. Mivel hátközépig ér a hajam elég fárasztó eltelik vele a fél életem. Azt ne mondja senki, hogy sokat mosok hajat mert pihentettem másfél hétig hajat se mostam már igazán csak sapkában mozdultam ki.
2008. máj. 9. 12:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A szőlőmagos Schauma tényleg jó sampon volt, meg volt az Avonnak is olyanja, de azt is kivonták a forgalomból...


17 évesen én is hozzád hasonló problémával küszködtem, egy időben minden nap hajat kellett mosnom. Aztán ahogy telt az idő, azt vettem észre, hogy egyre kevésbé zsírosodik a hajam. Áttértem a kétnaponkénti hajmosásra, aztán három naponkénti... Most 22 éves vagyok, négy naponta mosom, de ha nagyon akarom, akár egy hétig is kitart a hajam. A doki azt mondta, lezajlott a hormonváltozás, beállt a rendszer, és ezért rendbejött a hajam is. A száraz samponokat viszont nem tudom ajánlani, nekem legalábbis egy napig nagyon jól nézett ki tőlük a hajam, aztán másnapra kétszer olyan zsíros lett, mintha nem is használtam volna... :P

2008. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megvettem a szárazsampont majd kipróbálom:) Sajnos nekem a schauma sem vált be, a csalános samponok sem...

Lehet, hogy zsírosabb a haj, ha folyton mosod, de azért nem jó érzés ha bámulnak, hogy milyen ápolatlan vagyok...

2008. máj. 21. 15:49
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom akutális e még a problémád, de próbáld meg azt, hogy a sampont, csalánteával, vagy pedig kamillateával öblíted le, és HIDEG vízzel. Vagyis a tea hideg legyen. Csalánlevél tea jobb amúgy. És nagyon sokat segített nekem, a tojássárgája+citromlé pakolás.
2008. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, majd kipróbálom:) Igen sajnos még aktuális.
2008. máj. 28. 20:27
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekm is nagyon hamar zsírosodik...12 éves vagyok...most vettünk mi is szárazsampont attól 1-2 napot tudok eltolni a haj mosással...Én head&shoders-t használok...hát nemtudom :S
2008. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem is jó a babasampon, abba nem kerül annyi vegyszer, úgyhogy elméletileg jót tesz a hajadnak. Mikor azt használtam, nekem is sokat segített... de persze első mosás után, még ne várd az eredményt! Kell egy kis idő, amíg a hajad hozzászokik az újhoz :)
2012. júl. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Na hát lehet hogy későn írok de hátha valakinek segít. Én is és a tesóm is naggggggyon zsíros hajjal küzdünk, tényleg 2-3 napnál több elviselhetetlen, és majdnem derékig érő a hajam de szerencsére nem töredezett és nem szeretném levágni. Ez lehet furcsaesz de én egy csalánkivonatosat használok, sokkal puhább és fényesebb a hajam, igaz így is kb 5-6 naponta muszály megmosnom mert elviselhetetlen de csodákra képes. Esetleg vehetsz fafésűt mert avval úgymond végighúzod a hajadon az olajokat és lehet neked segít(nekem nem igazán segített de biztos kevésbé roncsolja a hajat mint a kínaiból vett 200 forintos műanyag)...
2019. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!