Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajzsírosodásra mi a legjobb...

Hajzsírosodásra mi a legjobb sampon?

Figyelt kérdés
Elég elkeserítő 17 éves létemre(lány) minden másnap hajatmosok mert annyira zsíros. És minden reggel a fejtetőmet, hogy ki tudjak menni az utcára. Mivel hátközépig ér a hajam elég fárasztó eltelik vele a fél életem. Azt ne mondja senki, hogy sokat mosok hajat mert pihentettem másfél hétig hajat se mostam már igazán csak sapkában mozdultam ki.
2008. máj. 9. 12:45
1 2
 1/17 anonim válasza:
2%
Házi szappan, az sztem jó erre a nyavajára :), ha meg nem, akkor dúrasd le 0-ásra a hajad :D.
2008. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia, ismerős ez a probléma. Nos: Samponokkal próbálkoztál már, amik kifejezetten erre vannak? Egyikse vált be?

Van szárazsampon is, próbáld ki, hátha jobb! Feldobja nagyon a hajad, én elég nagy sikerrel használom, és így sokkal jobb. 1 napot eltolhatsz vele.

Amúgy sztem célszerű lenne egy kicsit vágatni belőle, hátha jobb.

Bőrgyógyászt kérdeztél már?

Ha ez egy valós probléma, és nagyon zavar, akkor én a helyedbe nagyon sok helyen érdeklődnék. Ilyen orvos, olyan természetgyógyász, manapság már a neten is lehet itt-ott írni egyes szakembereknek.

Amúgy ez egy ördögi kör, ha sokat mosod, akkor ezt szokja meg a hajad, ha meg nem mosod, akkor meg azért zsíros...

Szóval jobbat nem tudok, de mindenképpen kérdezz meg sok embert, fodrászt, hátha ad valaki vmilyen jó tippet!

2008. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Head&Shoulders-t próbáltad már?
2008. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
van belőlle többféle is. egyik csak jó lesz.
2008. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

1. válaszoló: én is gondoltam már a kopaszságon, de nem engedik meg:P

2. válaszoló: most ez következik, hogy majd veszek szárazsampont, de attól nem lesz nagyon korpás? Az is a problémám..


Head&Shoulders: Ennek a samponnak minden fajtáját használtam már mivel ezt tartoták jónak. Az én hajamra ettől rosszabb semmi sem volt.

Fodrászok sem tudnak mit mondani csak néznek nagy szemekkel, hogy tegnap mostál hajat?!

2008. máj. 10. 08:37
 6/17 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok, dehogy lesz korpás!! Úgy kell mintha rendes sampon lenne. Ez olyan mint a hintőpor, de ugyanúgy ki kell belőle törölgetted törülközővel, mert a sötéthajúaknál ugyebár már egy picit látszana, ha sokat teszel rá :) Érted? Próbáld ki, a Rossmann-ba 250 Ft.... Egy próbát megér, és hidd el, néha csodákat tesz.:)
2008. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Egyszer hallottam a tv-ben, h valójában egyik zsíros hajra való sampon sem segít a hajon h ne legyen zsíros. Előtte én is olyan samponokat használtam, amik erre valók, nekem sem váltak be. Aztán már régóta "normál hajra" típusú sampont használok, nem zsíros a hajam, 3-4 naponta mosom (nem tudom h a sampon miatt-e)...
2008. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Próbálj valami gyógynövényes sampont, ami feldobja. Régen volt a schaumának a szőlőmagkivonatos, az nagyon jó volt, de sajna megszűnt, aztán használtam a schauma zsíros hajra valót az gyógynövényes és bevált kb 2 évig, és most váltottam a fructis zsíros tövű-száraz végű hajra valóra, az is jó, kb 1 hónapja használom. De pl apának a babasampon vált be.
2008. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

SZia!

mI A SCHAUMA SAMPONBÓL A ZÖLDET, A 7 GYÓGYNÖVÉNYEST HASZNÁLJUK A NORMÁL/ZSÍROS HAJRA VALÓT. KB 1 HÓNAP ALATT BEÁLLÍTJA A ZSÍROSODÁST. A LÁNYOMNAK RÁADÁSUL HOSSZÚ A HAJA ÉS A VÉGE GUBANCOLÓDIK, TEHÁT BALZSAMOT IS KELL HASZNÁLNUNK. De csak a fejtőtől kb 15 cm.re kezdem neki a balzsamozást, amit kb 1 perc múlva ki is mosunk.

Mi már többfélét kipróbáltunk de mindíg ehhez térünk vissza. Sok sikert, és ne keseredj el!

2008. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

minél többet mosod annál zsírosabb.

mellesleg a meleg víz és a nem tiszta hajkefe is nagyon zsírosítja hajat. masszírozd a fejbőrödet is,az serkenti a vérkeringést. a gyógyszertátban vannak száraz samponok,ami por,azt próbáld ki ez használ,és rajta van h hogyan is kell használni. sok sikert

2008. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!