Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ekcéma elleni kenőcs?

Ekcéma elleni kenőcs?

Figyelt kérdés
Olyan kenőcs van amihez nem kell orvosi recept? Olyanra gondoltam ami a gyulladást is megszünteti.Nagyon nagyon kéne! :/

2012. aug. 10. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen tünetekkel jelentkezik nálad az ekcéma? Mennyire durva?


Talán tudok segíteni, én is ekcémás vagyok/voltam. Nekem a karomon és a nyakamon jelentkeztek a tünetek, viszketett a bőröm, mindig vakartam, piros foltos, vörhenyes volt a bőröm. Nekem akkor szteroidos krémet kellett használnom, ez pár nap alatt teljesen rendbe hozta a bőrömet. Csak ez vényköteles és elvékonyítja az érfalat, ezért nem szabad sokáig használni. A másik, ami nekem a nagyon durva időszakban bevált, a kénes kenőcs, bár ez is vényköteles.

Igazából sokkal jobban jársz, ha elmész orvoshoz, ő biztosan olyan krémet fog mondani, ami használ.

Egyébként voltál már orvosnál? Biztos, hogy ekcémás vagy és nem valami más? És ha ekcéma is, melyik fajta?


Szóval menj el orvoshoz, a házi orvos is tud adni olyan krémet, ami jó lesz a bőrödre. De nem éri meg magad kísérletezni, lehet, hogy csak rontasz a helyzeten.

2012. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj orvoshoz, mert nem biztos, hogy ekcéma. Egyébként az EXXEMA REPAIR vény nélküli ekcéma elleni kenőcs. Olyan 2000 Ft felett van.
2012. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vény nélküli szerek drágák és nem használnak. Tapasztalat.

Elocom pl. jó, nem is drága, csak orvos írja fel.

2012. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pub ***** válasza:
elosalic. orvos irja fel, de ez ne legyen az akadalya hogy meggyógyulsz.
2012. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!