Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mivel és hogyan szortelenít...

Ti mivel és hogyan szortelenítetek? Tanacsot kerek.

Figyelt kérdés
Mármint én legeloszor borotvával kezdtem, honalj,lent és a lábamon. Aztán vettem epilátort használtam a lábamon viszonylag jó volt és kibirható. De egy fel eve valamiert vissza tértem a borotvához és iszonyatosan elegem van. Totál kipattogok, mellesleg másnapra már látszik a szor és nem hogy erosodik de meg surusodik is. Mit ajánlotok? valami krem? vagy probaljam ki mindenhol az epilatort? Pár napja a lábamon megint megprobaltam epilatorozni de abba kellett hagynom es folytatni borotvaval mer mar a konnyeim csurogtak. Meg egyszer lent is probaltam de rendesen sebes lett ugyh tanacstalan vagyok !
2012. aug. 9. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán gyantával kéne próbálkozni, vagy pedig lézeres szőrtelenítést
2012. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen az az útóbbi jol hangzik csak elég drága ...
2012. aug. 9. 16:56
 3/4 anonim válasza:
a gyanta az nem fáj annyira mint az epillátor, gyorsbban meg van.. Mióta kiptóbáltam a gyantát csak azt használom:)
2012. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fáj az epilálás, minél többet borotválod, annál fájdalmasabb. Én borotvát szoktam használni, engem nem zavarnak a pici kis szőrvégek, leborotválom megint pár nap múlva és kész. Nekem nem nő gyorsan és már évek óta csak borotvát használok. Az a lényeg, hogy minél kevesebbszer húzd át a felületen a borotvát, mert ha tényleg sokszor húzod át és nincs beszappanozva alaposan (ha nem szappanos borotvát használsz), attól tényleg ki tud pattogzani. Ha viszont tényleg át akarsz térni megint az epilálásra, mert az neked szebb eredmény, akkor érdemes lenne elmenned gyantáztatnod, utána egy fokkal jobb lenne epilálnod (:
2012. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!