Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Manic Panic, Directions....

Manic Panic, Directions. Hajszínezők, vagy hajfestékek?

Figyelt kérdés
Gondolom, ha festékek, akkor azt bízzam fodrászra. Viszont ha hajszínező, hogy kell használni? Ecsettel kell ezt is felkenni, vagy lehet nem annyira precízen is? (pl. nem baj, ha rámegy a fejbőrömre?) Hol kapható, és milyen a minősége?

2012. aug. 8. 00:27
 1/2 A kérdező kommentje:
*hajfesték, a kulcsszavaknál
2012. aug. 8. 00:30
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha az extrém színekről van szó, akkor azok színezők mindig. Úgy kened fel ahogy neked jó, teljesen mindegy. Ha egész hajat fested akkor mindenképp megy a fejbőrre is, nagy része le fog jönni mosáskor, de nem teljesen. Fodrászkellékesnél kapható vagy netről lehet rendelni.

Nekem sötétkék directions volt, én csíkokat festettem a hajamba, de mivel a hajam szőke így elég nehéz volt úgy kimosni hogy a hajam többi része ne legyen kékes... tehát minden hajmosáskor szenvedtem vele hogy a tincseket külön mossam. Ez nagyon zavaró. Ha sötétebb a hajad akkor ki is kell szőkíteni hogy befogja.

2012. aug. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!