Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Directions hajszínezővel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valaki használt már ilyen hajszínezőt? Jó? Mennyi idő után kopik ki a hajból? Egyáltalán kikopik teljesen? Köszi a válaszokat!

2012. jún. 30. 15:01
 1/3 anonim válasza:
Minden hajnak más a szerkezete, ezért pontosan nem mondható meg, hogy meddig marad a hajban, az enyémből három mosással kijön, habár a leírás 3 hetet ír. Teljesen kijön, rózsaszínnél nagyon csúnya halványbordó, kéknél meg libaf*s-zöld :/ Továbbá attól is függ, melyik színt választod, minél sötétebb egy szín, annál tovább marad a hajadban, én a Lilac-kal meg a Lagoon Blue-val jártam rosszul, be se fogta a hajam, pedig szőkítettük, hamvasítottuk előtte, és még így se. Ha megfogadsz egy jó tanácsot, inkább Manic Panic-kel fesd be, én sokkal jobban meg vagyok vele elégedve mint a Directions-zel. :)
2012. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam, hogy a Manic Panic jobb. Képeket láttam róla, jónak néz ki. Én is tervezek venni amúgy.
2012. aug. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem semmi bajom a Directions-nal, rögtön jól befogta a hajam, 2 hete van a hajamban kb. és csak kicsit köpött ki szóval 3-4 hétig nekem okés. Hajfüggő de próbáld ki nyugodtan.
2013. máj. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!