Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem a hajam lemosható...

Befestettem a hajam lemosható hajfestékkel, ami elvileg 8-10 mosás után lejön. Valamiért nekem még mindig nem jött le pedig többször is mostam már. Mivel tudnám leszedni? Ja és vörösre volt festve ha ez segít.

Figyelt kérdés

#hajfestés #lemosható hajfesték
2012. júl. 30. 13:44
 1/3 anonim válasza:

szia!

A fodrászom azt mondta, hogy ha 2 komponensből állóval festesz, akkor az festék, nem színező, és nem mosható ki.

Én feketére szoktam, ilyen lemosható festékkel, de nekem sem jön ki. Rájöttem, ha az eredetihez nagyon hasonlóval (ezt neked kell megtalálnod) átfestem, minden átmenet nélkül eltűnik, lenő a fekete.

Sok sikert!

2012. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam, csak nekem még be is akarta magyarázni az idióza a padlizsánra hogy sötétbarna színezővel tette tönkre a hajam! Nekem 1 évbe telt mire a problémát egy a Hajas szalonban dolgozó tündér megoldotta előtte tükörbe nem tudtam nézni .... Loreal effasorral muszály leszedni mert a vörös pigmentek nagyon makacsan belemennek a hajba, ha befesteted pl. barnára át fog ütni a napon vörösen fog csillogni! Mit tegyél? Menj el a hajas szalonba Bp-en és szedesd le (nagyon hosszú hajam miatt 25 ezer volt) de ne engedd hogy befesse mielőtt le nem szedi azt a vöröset!!!!!!!! Remélem te hamarabb megleled a megoldást mint én. pancserhoz ne menj csak rontani fog a helyzeten , inkább gyújtsd össze azt a pénzt, Ha nem olyan hosszú a hajad akkor nyilván nem fog ennyibe kerülni. utána könnyebben le fogja dobni a hajad a festéket deazt akár te is be tudod festeni csak olyat vegyél ami természetes hatst kelt ne legyen benne vörös pigment pl. 7,0 vagy 7 de a szám ne ilyen legyen pl. 7.6 mert abban már van vörös!! Remélem tudtam segíteni és sok sikert neked!
2012. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen valószínüleg be fogom festeni az eredetihez hasonlóra.:) még jöhetnek a válaszok
2012. júl. 30. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!