Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj, ha egyszer 9 nap telik...

Baj, ha egyszer 9 nap telik el 2 hajmosás között?

Figyelt kérdés

Hamar zsírosodik a hajam, heti egyszer szoktam mosni. Viszont mostanában volt, hogy össze-vissza mostam (hol hétfőn, aztán legközelebb a következő hét szerdáján...)


Szóval ez nem árt a hajamnak?



2012. júl. 25. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nem a legegészségesebb,de ettől csökken a faggyú termelés, szóval jó is van benne.:)
2012. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem árt, de a koszos haj elég gáz
2012. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát minél ritkábban mosod annál jobbat teszel a hajadnak, ha nem mész sehova és otthon punnyadsz akkor ne is mosd meg. Minél ritkábban.
2012. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogyha ritkán mosom a hajam, akkor jobban zsírosodik :/ 18/L
2012. júl. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az én véleményem az , hogy legyen akármi ,akárhogy , te tegyél be magadnak egy programot , mert nagyon sz*r , ha össze - vissza mosod , ahogyan esik , úgy koppan ...Szerintem vezess be egy rendes programot , amihez tartod magad , pl. szerdán , és szombaton / kedden , és szombaton . Te tudod , de elég sz.r , hogyha nem ápolod rendesen a hajad :)
2012. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ritkam osástól nem zsírosodik jobban a haj, csak több ideje van mosás hiányába h zsírosabb legyen, a 6. nap persze h zsírosabb mint a második nap

de ha hetente mosod, egy idő után elég 5-6 naponta mosni, ha minden nap v másnap mosol hajat, akkor meg két nap múlva, v harmadik nap már tök zsíros lenne, ha hagynád mosás nélkül

szal nekem korábban 3 naponta zsírosabb volt mint most 6-7 nap alatt

pedig nincs kiszáradva sem a hajam, szép selymes fényes

balzsamok nélkül is

a hormonok rendbetétele is segít

2012. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bunnyboo válasza:
hajtípus függő..
2012. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hamar zsírosodik? Nekem már a mosás utáni nap csupa zsír, 3. nap meg már nem lehet vele utcára menni...
2012. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!