Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosásnál elég sok hajam...

Hajmosásnál elég sok hajam kihullik. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Hajmosásnál, fésülködésnél elég sok hajam kihullik, és végzi a lefolyóban. Mit tehetnék ez ellen? Szedek lassan egy hónapja Spirulinát, azt mondták ettől jobb lesz, esténként 2 szemet, de eddig nem vettem észre változást. Már így is elég kevés hajam van, mit tehetnék, hogy megerősödjön?

2012. júl. 21. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sok,akkor a vitaminhiány mellett,akár valami gyulladás jele is lehet a szerevezetben. Egy laborvizsgálat nem árthat.
2012. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem olyan borzasztóan sok, csak szerintem valamivel több mint az átlagos és amúgy sem túl dús a hajam egy jóideje.:S
2012. júl. 21. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is mostanában több haj hullik ki, lehet a nyár miatt van...
2012. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kriszti8 ***** válasza:
39%

a barátnömmel és a családjával voltam Tihanyban nyaralni és a barátnőm anyukája felfigyelt arra hogy nekem is eléggé hullik a hajam.azt mondta hogy egyek élesztőt de NEM kell SOKAT!!!csak egy nap körülbelül 1-2 kiskanállal.először hülyének néztem mert nem hallottam még erről a módszerről de már nem hullik.vagy van hajhullásra ilyen speciális sampon(bár az nekem nem segített)remélem tudtam segíteni:)ez salyát tapasztalat volt



ezt pedig a neten találtam:Először is figyelj oda, hogy megfelelően táplálkozz. A hajápolás szempontjából a legfontosabb tápanyagok a B-vitamin csoport tagjai, a cink, a vas és különböző fehérjék. Ezeket a hüvelyesek, a diófélék, a teljes kiőrlésű lisztből készült kenyér, a tojás és a húsok tartalmazzák.

Bánj óvatosan a hajaddal, ne szárítsd ki túlságosan, például hajvasalással és alkoholtartalmú formázókkal. Ápold alaposan és rendszeresen, tartsd be a hathetes követési távolságot a hajfestésnél.

2012. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Kriszti!:)
2012. júl. 23. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!