Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt valaki aki ért a...

Van itt valaki aki ért a hajfestéshez? Esetleg fodrász?

Figyelt kérdés

Hajam eredeti színe sötétbarna, hátam közepéig ér. Tegnap befestettem feketére, de nem tetszik, ezért át akarom festeni sötét barnára. Be fogja fogni rendesen a barna? 2doboz feketét kentem rá, mert hosszú a hajam. A dobozon azt írja, hogy 2 hetet kell várni az újabb festésig. Várjam ki a 2 hetet, vagy lehet előbb is átfesteni?

Ilyennel kentem be tegnap:

[link]

És valamilyen sötét vagy közép barnára szeretném, ami nagyon fényes. Milyennel fessem, és itthon meg tudom oldani, hogy átfogja a barna a feketét?


Köszönöm a segítséget.


2012. júl. 25. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Fekete hajszínt minden esetben ki kel szőkíteni, mert nem fogja befogni a barna.
2012. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a barátnőm ugyanezt csinálta. nem fogta be a haját a barna. egyébként vagy leszívatod, vagy hajfesték eltávolítóval csinálod (bár nem garancia arra, hogy el is tünteti) /color b4/, vagy lenöveszted. de az előbbieket fodrásszal.
2012. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Angyalka1985 ***** válasza:
Festékkel nem tudod világosítani. Melírozva szőkíttesd, és színeztesd barnára. Kb 3. alkalomra már egységes barna lehetsz. Ezerszer jobb mintha az egészet szőkítteted, aztán meg ronda foltos lesz. Szilvi (Fodrász)
2012. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!