Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha túl világosra...

Mit tegyek ha túl világosra szívta a hajamat a fodrász?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy én valami olyasmi hajat szerettem volna mint ez [link]

Azonban a fodrászom, kicsit elszámolta magát és kb az egész olyan színű lett, mint a képen a világos rész alul. Szerintetek megpróbáljam a tetejét befesteni sötétre??


2012. júl. 25. 00:32
 1/6 A kérdező kommentje:
hozzátenném még, hogy amúgy feketéről lett leszívva és félek, hogy nagyon tönkremegy ha most megint befestem felül :/
2012. júl. 25. 00:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor fesd be színezővel, az nem károsítja.
2012. júl. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dorka970614 ***** válasza:

Benne van a pakliban, hogy tényleg tönkreteszi. Hajápoló cuccokat mindenképpen használj festett hajra. A hajszinező ugyan nem károsítja annyira, mint a festék, viszont foltokban kopik le (saját tapasztalat). Egyébként szerintem nagyon jó színe lehet így is, de ha neked nem tetszik, mért nem szóltál a fodrásznak?

15/L

2012. júl. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mivel már vagy 4 órája ott ültem, leszívta, majd úgy festette be, a végeredményt csak szárítás után láttam, nem volt nagyon ingerenciám azt mondani, bocsi de még sötétebbre szeretném...:)
2012. júl. 25. 18:12
 5/6 Angyalka1985 ***** válasza:
Szinezővel lehet sötétebb a felső rész, az nem is károsítja a hajad, csak az átmenetre kell ügyelni. Szilvi (Fodrász)
2012. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát azt hiszem, akkor megpróbálom, nincs esetleg valami tipped a jó átmenetre? :) Félek, hogy csak rontok a helyzeten, de most nem szeretnék megint a fodrászhoz rohanni..
2012. júl. 27. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!