Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SZOLÁRIUM! Világosabb a...

SZOLÁRIUM! Világosabb a bőröm, voltam már 3 és 5 percet szoliba, de nem fogott semmit. A nap sem fog igazán. Merjek menni 9 percre?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 10:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szia. Alapjába nekem is elég világos bőröm van, és kb. 2 éve én is úgy voltam, ahogy te. Elmentem 9 percre szoliba, egy nagyon kicsit megégtem, de másnapra már nem is éreztem, és nem is látszott. Rá 2 napra megint elmentem, és tök jól megfogott. Utána kb. 1 hónapig jártam 2-3 naponta 9 percre, majd hetente 1x 12 percre. Most fél éve kb. már heti 1x 15 percre járok.
2012. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

szia.

akkor nagyon az első 2-3 alkalom nem is fog látszani még 9 percnél sem? és lett valami baja a börödnek hogy ilye gyakran jársz? szép árnyalata van? van nekünk sosem leesz olyan szép árnyalatunk mint az alapjából barna börüeknek? mert nekem pl anyum és apum is fehér börü,de a napon nagyon szép árnyalatra tettek szert,okyan mintha eredetileg barnák lennének :D

de engem nem értem miért nem fog a nap sem...és nem is érzékeny a böröm vagy ilyesmi.

2012. júl. 25. 11:01
 3/13 anonim válasza:

Szia! Látszani fog már az első alkalomnál is szerintem (legalábbis nekem látszódott), csak hát nem feltűnően leszel barnább. Nekem úgy emlékszem 2-3 hét után (azaz kb. 10 alkalom után) volt látványos.

Mára nagyjából ilyen a bőröm:

[link]


Dehát persze mint az imént is írtam, én 2 éve járok el rendszeresen! :)

2012. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
b...us világos börből ilyen szép? deejó :)
2012. júl. 25. 11:26
 5/13 A kérdező kommentje:
voltam már 3 peresen,meg 6... de nem igazán látszodott :D
2012. júl. 25. 11:27
 6/13 katicabogárka25 válasza:

Szia!


Lehet,hogy gépet kéne váltanod a szoliban ahová jársz...ugyanabba a gépbe feküdtél vagy álltál be mind a kétszer,amikor voltál szolizni? nem lehet, hogy azért nem fogott meg a gép,mert EU-s gépbe küldtek be? mert azokba a gépekbe nyugodt szivvel bemehetsz akár elsőre is 9-12 percre,mert biztosan nem tudsz megégni.

én azt javaslom,hogyha mész legközelebb kérj egy kis tájékoztatót a gépekről, hogy Neked melyik a legmegfelelőbb amitől nem égsz meg,de szined is lesz elvégre a lányok ezért vannak ott :) bátran lehet tőlük kérdezni... :)


Szép Napot

2012. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

szia.képzeld a tegnap voltam 9 percet,és semmit nem fogott.

SEMMIT.a barátnőmen azért picit látszott,de nekem nem.Én nem értem.:O De majd meg kérdezem a lányokat a gépekkel kapcsolatosan ! lehet az az oka... vagy ennyire fura a böröm?

2012. júl. 27. 12:23
 8/13 A kérdező kommentje:
jajj és igen ! ugyan abba álltam,mind háromszor :D
2012. júl. 27. 12:24
 9/13 anonim ***** válasza:
vannak akik sosem tudnak lebarnulni rendesen. bőrtípustól függ a dolog.
2012. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

DEEE ! épp az hogy én le tudok :))

csak az idén valahogy még nem jött össze..

nagyon szép árnyalatom volt a mult nyáron

2012. júl. 29. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!